Çfarë po ndodh? Basha takim urgjent me Donald Lu dhe Romana Vlahutin

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me ambasadorin amerikan në Tiranë Donald Lu dhe ambasadoren e BE, Romana Vlahutin.

Mësohet se takimi është zhvilluar në ambientet e zyrës së BE në Shqipëri dhe në qendër të bisedimeve mes diplomatëve dhe Bashës është pikërisht çështja “Tahiri”.

Takimi me tyre zgjati më pak se 60 minuta.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Çfarë po ndodh? Basha takim urgjent me Donald Lu dhe Romana Vlahutin”

 1. babo says:

  Më duket se miqtë tanë, ja kanë “stisur” Tahirit e Ramës, për të shpëtuar “kanakarët” e tyre, “burrin e shtetit”, “yllin në ngjitje”, “hajdutin kokëqoshe” etj., bashkë me plehrat që u shkojnë pas…! Dhe Vetingu, është “një përrallë e bukur”, si të gjitha përrallat e tjera, me të cilat jemi ngopur…! Ishalla, qofsha i gabuar…

 2. kodra pas bregut says:

  Thjesht Zhen Min Zhibao Cu De alias Donald do siguri nga Basha qe kur te vije radha e Sales , Ky Basha te jap Ok .

 3. Boston says:

  Si si vjen turp ketij bufit kur takon ata qe ky I ka perfolur dhe I ka penguar ne maximum per Reformen ne Drejtesi. Palaco bure.

  1. Milo says:

   Kushedi do ta kete takuar znj vlahutin fshehurazi se po ta mari vesh ai fshatari nga lushnja murrizi do dali ne fcb dhe do thote e ka lutur ajo bashen ta takoje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *