Manjani: Cilin “Don” falenderon ky kryeministër?! Don Corleonen apo Dondollakun?! Na çuditi!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar falenderimin e Ramës për ambasadorin amerikan Donald Lu.

Pëemrs një postimi në twitter Manjani me ironi thotë se…“Cilin “Don” falenderon ky Kryeministër?! Don Corleonen apo Dondollakun?! “.

Satusi i plotë i Manjanit

“Cilin “Don” falenderon ky Kryeministër?! Don Corleonen apo Dondollakun?! Na çuditi! Përfundimisht është jerm! Nuk po kupton asgjë…”, ka shkruar Manjani.

Ja çfarë shkruajti Rama në facebook pas fjalës së ambasadorit Donald Lu rreth çështjes “Tahiri”.

“Faleminderit Don! Një mesazh i qartë për shqiptarët që duan drejtësi, jo gjyqe komuniste për këdo që kanë votuar a paguar me taksat tyre”- shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Manjani: Cilin “Don” falenderon ky kryeministër?! Don Corleonen apo Dondollakun?! Na çuditi!”

 1. Bayern Munich says:

  Donin e p….. te satome!

 2. Happy says:

  Te pidhi sateme. …pyet shem maloken

 3. santiago says:

  qe kur ta futi Rama nuk po le dite pa dale dhe pa share Ramen

 4. endri says:

  sa kot, rama e kishte me don kishotin!

 5. Monika kryelopa says:

  Don Meten more hipokrit I leshelise dhe politikian “I vetedorehequr” qe merresh me politike.
  Kush ta rruan tullen Monika APO Meta?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *