Kryemadhi: Rama i frikësuar, është kthyer në një “lolo” televizionesh

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj partie në Shkodër.

Gjatë fjalës që mbajti përpara strukturave të LSI, Kryemadhi tha se Rama është i “frikësuar” nga situata.

Më tej ajo shtoi se Rama mendon për oligarkët dhe jo për qytetarët

“Rama eshte kthyer ne nje lolo televizionesh. Rama te dorezoje Lolon dhe te lere drejtesine te bej punen e saj.

Lsi e vendosur te demaskoje kete kryeminister lolo dhe te gjithe zinxhirin kriminal. Rama nje kryeminister ne ikje i frikesuar.

Nga frika Rama censuroi ne televizione aktivitetin madheshtor per Azem Hajdarin.

Gjendja e varfersise dhe e papunesise ne Shqiperi alarmante. Qindra mijera familje jetojne me pak se 2 dollare ne dite.

Qeveria mendon me shume per oligarket, se per qytetaret dhe te rinjte e papune. Qeveria u zhvati 70 milion euro qytetatereve,

per tja u dhene oligarkeve. Me keto para do te ishin financuar 70. 000 vende te reja pune”, u shpreh Kryemadhi.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Kryemadhi: Rama i frikësuar, është kthyer në një “lolo” televizionesh”

 1. petrit says:

  Do besh mire qe ato eurot qe ke vjedhur se bashku me Ilirin ti perdorje per te varferit se nuk jane pak, moj monika qelbesira.

 2. Rooco says:

  dolli karakurva dolli Nafija !!!! Shiko ate debilin tend moj kerrme qe atij as i ngrihet dhe nuk i punon me , prandaj je bere si e cmendur ti vrrome e lsi se nuk po te qi me as koketrashi hajtuti jot ilir

 3. Shqiptari i revoltuar says:

  femer me idiote me analfabete me koketrashe se kjo nuk ka..Kjo debile as di te flase as di te komentoje. Kjo pacavure ngeli si buce qensh duke lehur vend e pa vend pa llogjike. Ptuuuu fare e qelbur karaputane.

 4. LORA says:

  Gjuha e drunjte e kesaj llaxoreje-oligarke me deshmon ne cdo dite ,qe pason shkelmin qe shqiptaret I dhane me 25 qershor nahijes lesh-e-liste nga pushteti, megavjedhjen qe kjo me mender-burrin e saj I kane bere parave dhe pasurive publike te shqiptareve.
  Mirse vjen Vetting,,,te duam sa me shpejt t’e japesh rezultate.

 5. niki says:

  Roli i kesaj zonje ne jeten publike si kryetare partie ,ul ne menyre drastike vlerat e presidentit te shtetit shqiptar ( burrit te saj) zotit Ilir Meta .qe me pelqimin e tij te plote hoqi Petrit Vasilin dhe vendosi gruan e tija ,qe te beje ne menyre indirekte dhe kryetarin e LSI-se.Kjo nje gje tregon se sa frike ka ky president, jo per karrieren e vete se sa per jeten e tije( frika mos te perfundoje pas hekurave)…!

 6. Jaho Gjoliku says:

  Aha, vate kjo pune. Nuk ka më shërim kjo çupa. Kot mundoheni t’i thoni ndonje llaf. Nuk ka më doktor për të. Vetëm ndonje mrekulli mund ta shpetoje nga çmenduria qe e ka kapur.

 7. agimi nga Maqedonia says:

  Moj vruk a i lexon ti keto cilesime te popullit. Me ato qe vodhi Iliri deri tani ti me duket se ke lare veshur gjenetale. Mos u duk me ne ekranet e televizioneve se ti vetem tek brima e ke mendjen dhe per plastike, por vjetet bejne punen e vet dhe cdo gje po te vyshket. Vazhdo e mbaj mendjen tek brime e saliut dhe e bashes se ne ferr do te shkosh, por ishalla nuk te reflektohet tek femijet.

 8. Monika kryelopa says:

  Shqiptaret urrejne kupolen e PDse por per lesheline kane Jo vetem urrejtje por edhe neveri.
  Bashkimi PD-LSI do te krijoj nje mut te madh ne nje opzite me te vogel.

 9. Taras Bulba says:

  Mor Monik se Monika smund te them se ti je burre e jo grua mir thoshte dikur Jozi ke ikur per lesh ,do ju vije dhe ju dita te dhkoni ne burg mor ndyresir

 10. drejtimi says:

  Po kjo kujton se populli ishte ne gjume kur kjo vidhte tendera e shiste vende pune e licensa.Apo kjo kujton se ishte ne nje planet tjeter duke qeveris dhe ktu nuk di gje njeri.Po kjo eshte partia me sharrabajke qe pa pike turpi rrin sa ke koqet e Ps e sa ke koqet e Pd.Por i gje ka te drejte kane kryetare me koqe dhe kryetar me tanga.Por kam frike se kesaj rradhe e kane tredh edhe PD edhe PS.Dhe me vjen keq qe kto kane vend vetem ne shoqaten LGBT.Ec thyeni qafen bande dallkaukesh e delenxhinjsh.Parti qe nxorret rrekord hajdutesh e burgaxhinjsh dhe i bete drejtues te dikasteresh.Ec force e pare por e pa pare si hajdute ordinere qe rrekordin e vet e ka qe kryehajdutin e beri president.Tani populli ju ka vene perposhte dhe ju ka lene si sahan lepires partish.Shpejt do jepni llogari per pasurine qe keni vene ju si cifti Meta ne presim te viheni para drejtesise e jo tu ndjekim ty dhe ate fshatarin tend qe vetem pune hajduti di te beje.

 11. AndonPano says:

  Si nuk ka turp kjo Monika Kryemuti ( me falni Kryemadhi desha te toshja) po ishkon me per shtat ky mbiemerpo me parti kurve se LSInuk ka ne bot e harroj Kryemuti demaskimin e Ilirit me kamer qs e mbuloj krye hajduti Sali turp te kene keta krye hajdut
  Therret hajduti kapeni hajdutin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *