Rama jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët: Qeveria në xhepin tuaj

Kryeministri Edi Rama njofton që të gjithë qyetarët që  duan të bëhën pjesë e koalicionit qeverisës mjafton të shkarkojnë aplikacion në telefon me të cilin mund të komunikojnë drejtpërdrejtë me kabinetin qeveritar.

Përmes një statusi në facebook teksa poston linkun e aplikacionit, Rama thotë se me këtë  mund të komunikoni me qeverinë opinionet, idetë, kërkesat apo ankesat tuaja.

Statusi i plotë i Ramës në Facebook:

Qeveria në xhepin tuaj✌

Shkarkoni këtë aplikacion, bëhuni anëtarë të koalicionit të madh për Shqipërinë që duam dhe përdoreni kontaktin e drejtpërdrejtë me kabinetin qeveritar, për opinionet, idetë, kërkesat apo ankesat tuaja🤝

Android: https://play.google.com/store/apps/details…

iOS: https://itunes.apple.com/…/p%C3%ABr-shqip%C3%…/id1300263940…

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët: Qeveria në xhepin tuaj”

 1. adi says:

  ky eshte perfundimisht kokra e mashtrusit , qe nuk e ka shokun ne bote.
  po mire more kokra e mashtrusit keshtu nuk qeverisin as ne zvicer as ne suedi dhe as ne norvegji.
  ne vendin me te koruptuar ne europe , ne vendin me krimin e organizur te ngritur ne pushtet, ne hashashistanin tone do ndodhin keto gjera, hajde tallje trapi hajde
  o kokra e mashtrusit bej ndonje gje te thjeshte dhe boll me aksiomen:
  SA ME E MADHE GENJESHTRA AQ ME SHUME E BESOJNE BAGETITE!!!!!!

  1. Ti says:

   Qeveria në xhep, kryeministri afër koqes së majtë.

 2. Rinaldi says:

  Ore qe qeveria na ka hyre ne xhepat tane e po na i rrenon, kjo as behet llaf. Problemi eshte se si ta nxjerrim nga xhepat kete qeveri halabake.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *