FOTOT/ Njihuni me 19 vjeçaren që po fut në “sherr” agjensitë e modelingut, të gjithë e duan

Një 19-vjeçare, studente në Universitetin e Harvardit, po “çmend” agjencitë e modës, të cilat janë dyndur për të nënshkruar kontratë me të.

Dy foto të publikuara nga Anok Yai janë shoqëruar me mijëra komente, se 19-vjeçarja do të bëhet një modele me famë.

Nuk ka vonuar dhe menjëherë, tre agjenci kanë kontaktuar me Anok Yai për të nënshkruar me të.

“Për mua ka qenë një ëndërr të bëhem pjesë e botës së modës, por nuk kam qenë e sigurt se kjo do të realizohej një ditë”, ka thënë 19-vjeçarja.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2CC8700000578-5029665-Two_photographs_of_a_New_Hampshire_college_student_Anok_Yai_abov-a-52_1509334901719-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2CC8700000578-5029665-Two_photographs_of_a_New_Hampshire_college_student_Anok_Yai_abov-a-52_1509334901719.jpg","attachment_id":"789755"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2CC8100000578-5029665-image-m-51_1509334895489-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2CC8100000578-5029665-image-m-51_1509334895489.jpg","attachment_id":"789754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2A41E00000578-5029665-image-a-37_1509330716586-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2A41E00000578-5029665-image-a-37_1509330716586.jpg","attachment_id":"789753"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2A42A00000578-5029665-image-a-34_1509330659226-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2A42A00000578-5029665-image-a-34_1509330659226.jpg","attachment_id":"789752"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2A42600000578-5029665-image-a-38_1509330759655-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2A42600000578-5029665-image-a-38_1509330759655.jpg","attachment_id":"789751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2CC8D00000578-0-image-a-45_1509334788790-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/45D2CC8D00000578-0-image-a-45_1509334788790.jpg","attachment_id":"789756"}]

2 komente në “FOTOT/ Njihuni me 19 vjeçaren që po fut në “sherr” agjensitë e modelingut, të gjithë e duan”

  1. Roni says:

    Sa per korrektesi kjo eshte studente ne Plymouth university ne New Hampshire studion per biochemistry jo ne Harvard.

  2. gjeagjeza says:

    e zez dhe e mir,
    e q!r apo e paq!r?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *