Flamur Noka zbarkon në Himarë, del përballë fadromave: Sekserët kanë ardhur para se të vijë qeveria

Në Himarë është pezulluar aksioni i IKMT-së për prishjen e objekteve si pjesë për planin urbanistik të këtij qyteti.

Kjo, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur masë sigurie mbi 12 objekte.

Fadromat kanë nisur punën dhe po pastrojnë inertet e godinave të prishura gjatë aksionit të djeshëm ndërkohë

Ndërkohë deputeti i PD-së Flamur Noka udhëtoi drejt Himarës dhe akuzoi qeverinë se para se të dërgonte inspektorët e ndërtimit u ka dërguar sekserë:

“Në Himarë para se të zbarkonin forcat policie dhe inspektoriati i ndërtimit kanë zbarkuar me dhjetra sekserë që i bëjnë pazare të të gjithë atyre të cilët u është parashikuar të prishet ndërtesa.

Sekserët qeveritarë kanë zbarkuar para se të vijë qeveria”

Një tjetër teori e demokratëve është se aksioni në Himarë bëhet pikërisht në këtë moment për të fshehur skandalin e ministrit Tahiri

Himara përdoret për të fshehur skandalet. Zbarkojnë në Himarë për të tërhequr vëmendjen nga skandali i Tahirit”, tha Muli.

REMOTE_ADDR:[]

26 komente në “Flamur Noka zbarkon në Himarë, del përballë fadromave: Sekserët kanë ardhur para se të vijë qeveria”

 1. Shkendia says:

  Aman Flamur, se me shkrive. Me ty do beht pune, o popopoooooooooooo

  1. Turi says:

   Keta qe shiten detin tani duan te shesin edhe token. UDB-isti eshte nisur te plotesoje tradhetine e detit derin ne fund. Edhe me armikun shekullor pervecse me Shqiperine dhe shqiptaret. TURP o ndyresira te kombit qe shkoni te krijoni kaos vetem e vetem pert e perfituar. Jeni te damkosur. Populli ja u ka cjerre maskat e ju njesh shume mire.

 2. Xx. says:

  Kot si kane dal dokumentat qe eshte nga UDB-ja ky.

  1. qoka bo nomi says:

   Si puna e dokumentave te Tahirir, bili ky i fundit i ka akoma me te fresketa.Milet i mjere nga truri.

 3. Fatosi-kosove says:

  Ky flamuri apo siq i thone serbet zastava eshte nje cope m……… idioti qe perpiqet te eprfitoje sa here qe ka tensione,prandaj eshte ku eshte PD apsi shqiptarte nuk jane te gjithe si ky,kriminel dhe argat i serbit dhe grekut dhe shifni edhe ketu gjene “fakte” kunder qeverise,e sikur te kishim shtet te drejtesise mjefton vetem ky reagim i tij qe te kalbet ne biruce,por pasi ka llallen ne krye te drejtesise qe udhehiqet nga dyshja e PD-s sali berisha e lul basha ateher le te leh si dule e neranxi qe hapur dalin si perfaqesues te greqise,po ky interesat e kujt mbrone aty pasi qeveria po tentojka te largoje nga vemendja rastin Tahiri,po lazaratin kush e largoi nga vemendja,po gerdecin,detin,fazlliqin,21 janarin,rrugen ekombit,biznesin me millosheviqin,vet noken e UDB-s,e shume krime tjera qe vetem noka dhe kopeja e PD-s nuk i “shef”.

 4. Kanina e Ismailit says:

  E more soji Serb e si mund te ndodhte ndryshe,Te ngjit gjaku yt i prishur!!!….Te shkerdhevsha sojin more dobic Serbie…

 5. Elpiniqi says:

  Flamurit I takon se eshte dhender tek prifti I Hocishtit, vec kesa ka ngrene buken e Serbit, POR per turp e paste Dulja dhe shoket e tij qe e heqin vehten per intelektuale dhe pranojne te mbrohen nga nje idiot klasik.

 6. Kola says:

  Me sa duket do kete xhvatur edhe ky qeni i serbit, ndonje truall a pasuri te paluajtshme nga Himara, si Zagani e qente e tjere te Saliut

 7. pilo lala says:

  Keta jane shkerdhatat e kombit. Ja dhuruan detin Grekut per te qendruar ne pushtet e jane gati qe ti dhurojne Himaren Shqiptare e pse jo dhe gjysmen e Shqiperise, vetem e vetem qe te kene mbeshtetjen e Grekut , per te marre perseri pushtetin. Jo mor perversa, ju vetem urrejtjen e popullit kini per te perfituar me keto qendrime anti shqiptare. Jeni jashtqitja e kombit.

 8. Muli gomari says:

  Spiuni serb shkon ne ndihme te asfalis,por si ka mundesi qe keta mut shqiptaresh pranojne kete mut muti ti zgjidh problemet.
  Si jemi katandis.

 9. Monika Kryelopa says:

  Ky behet edhe me dreqin vetem per 1 lek. NJeri pa cipe, pa edukate, injorant dhe delenxhi.
  Kur kafshe si ky qendrojne deputete aq gjate tregon nivelin e PDse dhe te opozites.
  Le te shpresojme Edido te jete ne gjendje ta mbaje pushtetin deri sa te pastrohet opozita nga krimba si Basha, Meta, Vasili, Luan Rama, dhe hajdutet e tjere deputete ne PD dhe Lesheli.

 10. demo says:

  Shtype mor serbin e mutit,se po i del ne mbrojtje grekomaneve!

 11. kashi says:

  ky muli eshte me origjine nga himara?

 12. Shvejk says:

  Ky eshte nga Potami i Kukesit.

 13. mare nostrum says:

  O Mulo, të qifshin qentë e Himarës, ty me gjithë ata bythqirat me flamuj grekë.

 14. Roberto says:

  Flamuri 1, Gent Strazimiri 2 dhe Enkelejd Alibeaj 3 jane byqirat me te medhenj te kohes.

 15. Mul zagari says:

  Po ky agjenti i UDB-se c’kerkon atje? Pse nuk i hiqet imuniteti dhe te cohet ne prokurori per pengim te aktivitetit te organeve ligjvenese te shtetit ky mut? Po ta beje nje njeri i thjeshte kete veprim,do arrestohet apo jo? Edi Rama, kerkoni heqjen e imunitetit te ketij agjenti,qe eshte dhe deputet,se si shume e ka ngritur hunden dhe perzihet kudo,si xholi ne mes te letrave.Ne na jane prishur shtepite,kur i ka zene plani dhe jemi bindur e jetojme me qira.Ky debil c’mut ka,cila mize e ka kafshuar,qe pengon zbatimin e projekteve urbane te shtetit? Do ja veri njeri freret ketij,apo t’ja vere ndonje qytetar me koke te vet? Eshte bere si ai palokrimineli qe vrau Salih derdimeni,Azem Hajdari…

 16. Iliri says:

  Flamuri eshte kokra e gomarit .Shkon atje ku ka probleme vetem e vetem per tu dukur para Saliut shkurt fare masha e tij per trazira.Ketij njeriu nuk i funksionon gjykimi qe bashke me ato ndertimet ne himare jane prishur dhe ndertime te njerzve me origjine jo greke dhe nuk kan bere zhurme .Pse ky gomar shkon atje per te mbrojt keta qe e mbajn veten grek pse ska vajt dhe per shqiptaret qe u jan prishur dhe atyre ndertimet.

 17. klodiani says:

  NUk e ka kot emrin Flamur ky,eshte shpresa e PD-se-Merrne me mend i ka rregulluar te gjirtha problemet ne Kukes dhe ia ka msy Himares ser atje ka pare se po valon flamuri i grek i Vangjel Dules kunder Endi Rames.Ku valon flamuri kunder Rames ,pa marre parasysh ngjyrat aty ia msyne Flamuri,sepse e ka vendose trimi te rrexoje qeverine shqiptare qofte edhe me ndihmen e grekeve.

 18. Zgalem says:

  Ardhja e Flamur Nokes , ne Himare , per te marre ne mbrojtje , “pronaret “ e garazhave , qe prish inspektoriati I ndertimit , sot me 1 Nendor , shenon nje pike te ulet kritike te opozites luliste . Eshte e ngjashme me veprimin e Nishanit , qe me eskorte presidentaciale , vajti te ndalonte ndertimin e parkut te lojnave . Po cili je ti Flamur , qe nxit konflikt , kur jane te tera rregullat ligjore , per rregullim te territorit . Kjo eshte opozita e bashkuar me Dulen . Flamur , Dulja ka vetem dy vota , te tij dhe te Bollanos . minoriteti eshte me qeverrine e E. Rames , qe ka vendosur seriozisht ta coi Shqiperine ne Europe dhe po e realizon . Keto , qe beni ju nuk jane opozite , por sabotazh i paster . Per c’do pune te qeverrise , ju jeni kunder . Por kur ishit ne pushtet c’fare bete ¿ Nuk dua ta besoj ate , qe eshte thene per ty , se je I rekurtuar nga UDB-ja . C’te lidh ty me Himaren ? Nuk mjaftojne sofizmat greke , per kete krahine labe te Shqiperise ? Ti ke nje guxim te marre te zhytur ne injorance totale . beni pyetje vetes : C’i ke dhene Atdheut , deri sot , qe s’je kaq i mitur sa paraqitesh . Zgalem

 19. fieraku4u says:

  DOLI DHE FLAMURI PA SHKOP. TANI PO QE U BENE SITUATE SERIOZE ME KETE IDIOT.

 20. . says:

  … C’fare kerkon ne JUG ky Verior injorant ? …. eshte fatekeqesi e madhe me keta njerez …. Historikisht Verioret kurre nuk kane punuar per te miren e Shqiperise

 21. Kisha terroriste "greke" says:

  E ka cuar i biri sheqeres sali kopili

 22. likja says:

  Kot merreni me Flamurin. Ky ka mbetur i vetmi “yll ne ngjitje” i PD. Merreni me mend si jane te tjeret.

 23. tjetri says:

  Flamuri Loce eshte por edhe ti me emrin . (pike), qenke me loce se flamuri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *