FOTOT/ Demi vishet me të kuqe, shfaqet më seksi se kurrë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo u shfaq me kostume të ndryshme për Halloween duke realizuar poza tejet seksi dhe duke publikuar imazhet në llogarinë e saj në Instagram.

Në setin fotografik për Halloween Demi Rose është shfaqur si një super heroinë, duke ekspozuar hiret e saj trupore.

E veshur në rroba blu, të zeza dhe të kuqe, Demi ka treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike, duke bërë që të gjithë sytë të jenë tek ajo.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF02B700000578-0-image-a-87_1509465564056-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF02B700000578-0-image-a-87_1509465564056.jpg","attachment_id":"790763"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF02CB00000578-0-image-a-85_1509465508293-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF02CB00000578-0-image-a-85_1509465508293.jpg","attachment_id":"790764"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF01B300000578-0-image-a-94_1509465638158-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF01B300000578-0-image-a-94_1509465638158.jpg","attachment_id":"790762"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF026100000578-0-image-a-86_1509465562996-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF026100000578-0-image-a-86_1509465562996.jpg","attachment_id":"790761"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF024400000578-0-image-a-88_1509465574126-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF024400000578-0-image-a-88_1509465574126.jpg","attachment_id":"790760"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF016300000578-0-image-a-91_1509465606654-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF016300000578-0-image-a-91_1509465606654.jpg","attachment_id":"790759"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF019B00000578-0-image-a-92_1509465613027-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF019B00000578-0-image-a-92_1509465613027.jpg","attachment_id":"790758"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF02EC00000578-0-image-a-93_1509465622744-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF02EC00000578-0-image-a-93_1509465622744.jpg","attachment_id":"790756"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF014700000578-0-image-a-90_1509465588755-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF014700000578-0-image-a-90_1509465588755.jpg","attachment_id":"790755"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF01C300000578-5036103-_I_m_happy_being_single_but_if_someone_comes_along_he_just_has_t-a-1_1509473891750-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF01C300000578-5036103-_I_m_happy_being_single_but_if_someone_comes_along_he_just_has_t-a-1_1509473891750.jpg","attachment_id":"790754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF018500000578-5036103-Eyes_on_the_prize_The_underwear_model_rose_to_prominence_after_b-a-3_1509473892334-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF018500000578-5036103-Eyes_on_the_prize_The_underwear_model_rose_to_prominence_after_b-a-3_1509473892334.jpg","attachment_id":"790753"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF013300000578-5036103-_I_was_quite_known_before_I_even_met_him_But_I_m_still_referred_-a-2_1509473892232-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DF013300000578-5036103-_I_was_quite_known_before_I_even_met_him_But_I_m_still_referred_-a-2_1509473892232.jpg","attachment_id":"790752"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Demi vishet me të kuqe, shfaqet më seksi se kurrë”

  1. pfffffiiiu – pffffiiiiu c’e kuqe loool !
    le te filloj beteja .
    lshou n’sulm “Demi” – jam me ate te gjatin m’dor ,qi dot’hy thell
    n’mes atyre “brireve t’omel e sexi”
    e kom me t’lon mes Arenes me komt perpjet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *