FOTOT/ Kendall Jenner harron në shtëpi… sutjenat

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Natyrisht që Kendall Jenner është një ndër modelet më të kërkuara në botë.

Ajo  që ka pozuar për Vogue, Fendi dhe Calvin Klein.

Dhe të hënën 21 vjeçarja tregoi barkun e sheshtë, derisa u pa në Beverly Hills.

Ylli i “The Keeping Up Ëith The Kardashians” mbuloi fytyrën e saj me duar dhe mbante syze dielli.

Por vëmendje mori gjoksi i saj, të cilin e kishte ekspozuar pa sytjena.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DED56300000578-5036045-image-m-9_1509465940880-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DED56300000578-5036045-image-m-9_1509465940880.jpg","attachment_id":"790788"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DED3EF00000578-5036045-image-m-11_1509466014815-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DED3EF00000578-5036045-image-m-11_1509466014815.jpg","attachment_id":"790789"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DED48300000578-5036045-image-m-12_1509466055708-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45DED48300000578-5036045-image-m-12_1509466055708.jpg","attachment_id":"790790"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45D6CAB100000578-5036045-image-a-4_1509465898496-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45D6CAB100000578-5036045-image-a-4_1509465898496.jpg","attachment_id":"790787"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E4FD2600000578-5038743-image-a-67_1509535411471-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E4FD2600000578-5038743-image-a-67_1509535411471.jpg","attachment_id":"790786"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *