Basha nuk shpjegon përfshirjen e PD-së në Himarë: Ti ke mbaruar si kryeministër, je klloun

Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar Lulzim Bashës ti japë shpejgim shqiptarëve se çfarë donte PD në Himarë ditën e djeshme. Kyredemokrati ka refuzuar që të japë një përgjigje konkrete lidhur me këtë, duke Basha pyetur Ramën pse e zhyti Shqipërinë në drogë.

Ky është klloun që nuk i përgjigjet pyetjes pse e zhyte Shqipërinë në drogë. Je bërë karikaturë. Streha e fundit e maskarait është pseudopatriotizmit.

Jaku e ke eksportin tënd o më i madhi i kastravecëve. Droga është eksporti jot. I ke vënë kazmën vendit. Ti nuk duhej dhe nuk mund të ishe aty në një sistem demokratik. Do të vijë ora që do të përgjigjesh. As batutat as megafonët nuk do të bëjnë më punë. Do të japësh llogari, besoj më shumë herët se vonë,” tha Basha.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...