FOTOT/ “Më e mirë e ëma se e bija”

Yolanda Hadid është nëna e dy modeleve më të kërkuara të momentit, Gigi dhe Bella Hadid.

Ato aktualisht janë  në top listat e femrave më seksi në botë. Sigurisht dhe në në moshën e vajzave e tillë ka qenë edhe nëna e tyre.

Yolanda Hadid sot feston ditëlindjen dhe Bella ka vendosur që t’a urojë në një mënyrë shumë të vecantë.

Ajo ka shprehur dashurinë e madhe që ka për nënën e saj dhe bashkë me urimin ajo ka ndarë edhe disa fotografi të saj, në të cilat duket shumë seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0992F00000578-0-image-a-38_1509207910542-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0992F00000578-0-image-a-38_1509207910542.jpg","attachment_id":"791368"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0977300000578-0-image-a-52_1509208727914-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0977300000578-0-image-a-52_1509208727914.jpg","attachment_id":"791367"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0992400000578-0-image-a-49_1509208358720-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0992400000578-0-image-a-49_1509208358720.jpg","attachment_id":"791366"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0991E00000578-0-image-a-50_1509208601011-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0991E00000578-0-image-a-50_1509208601011.jpg","attachment_id":"791365"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0991700000578-0-image-a-51_1509208718877-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45C0991700000578-0-image-a-51_1509208718877.jpg","attachment_id":"791364"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/459DDB0500000578-5027191-Model_behavior_Yolanda_enjoyed_a_night_out_with_her_daughters_Gi-a-30_1509211994601-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/459DDB0500000578-5027191-Model_behavior_Yolanda_enjoyed_a_night_out_with_her_daughters_Gi-a-30_1509211994601.jpg","attachment_id":"791363"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/dish-112116-yolanda-gigi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/dish-112116-yolanda-gigi.jpg","attachment_id":"791362"}]

1 komente në “FOTOT/ “Më e mirë e ëma se e bija””

  1. yeah ... says:

    ku po je mam ,maj ta marrsha .
    edhe un per vedi Du Ate , mamin 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *