FOTOT/ Summer Ray modelja më e pëlqyer e momentit

Summer Ray është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në botë dhe është shumë e popullarizuar në rrjetet sociale pasi ka  17 milionë ndjekës  në “Instagram”.

Shumica pyesin nëse pamja e saj në rrjetet sociale është e vërtetë dhe ajo është atraktive sikurse në fotot që i poston.

Por ajo vërtetë është tërheqëse, pasi ajo njihet si njëra nga trajneret më të suksesshme të fitnesit.

Format e saj trupore shkëlqejnë pa marrë parasysh se si vishet dhe në cilin ambient pozon, ndërsa Summer qysh moti ua ka bërë me dije të gjithëve se aktiviteti i saj në internet nuk është fals dhe këtë e vërteton me postimin e fotove si nga jeta e përditshme, ashtu edhe nga plazhi dhe palestra.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Cy32ARtWEAAp6Ey1509602247-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Cy32ARtWEAAp6Ey1509602247.jpg","attachment_id":"791331"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/d289cf85f1171b28ea3458eae59c1abd-photography-magazine-editorial-photography1509602245-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/d289cf85f1171b28ea3458eae59c1abd-photography-magazine-editorial-photography1509602245.jpg","attachment_id":"791332"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/fcc9ff7651831eaabd64d5348bda40e31509602242-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/fcc9ff7651831eaabd64d5348bda40e31509602242.jpg","attachment_id":"791333"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s2_1509448500-1418510-208x3501509602236-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s2_1509448500-1418510-208x3501509602236.jpg","attachment_id":"791334"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s3_1509448504-9749191-768x7681509602235-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s3_1509448504-9749191-768x7681509602235.jpg","attachment_id":"791335"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s4_1509448508-5524358-768x9481509602232-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s4_1509448508-5524358-768x9481509602232.jpg","attachment_id":"791336"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/sommer-ultima-diosa-fitness-12_g1509602228-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/sommer-ultima-diosa-fitness-12_g1509602228.jpg","attachment_id":"791337"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/summer-101509602224-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/summer-101509602224.jpg","attachment_id":"791338"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/summer-111509602221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/summer-111509602221.jpg","attachment_id":"791339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/UMtfq2f1509602219-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/UMtfq2f1509602219.jpg","attachment_id":"791340"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/sommer-ultima-diosa-fitness-20_g1509602216-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/sommer-ultima-diosa-fitness-20_g1509602216.jpg","attachment_id":"791341"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Schermafbeelding-2016-05-18-om-13.54.36-1000x750-c1509602214-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Schermafbeelding-2016-05-18-om-13.54.36-1000x750-c1509602214.png","attachment_id":"791342"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s_1509448488-1063228-768x8861509602240-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/s_1509448488-1063228-768x8861509602240.jpg","attachment_id":"791343"}]

1 komente në “FOTOT/ Summer Ray modelja më e pëlqyer e momentit”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *