VIDEO/ Hipën në majë të kullës në Kuçovë, gruaja kërcënon të hidhet. Ja shkaku

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një grua kërcënon se do të hidhet nga oxhaku i TEC-it në Kuçovë.

Mesohet se gruaja eshte identifikuar si shtetasja Elona Bregu, 40 vjeçe, dhe thuhet se para 10 vjetësh, edhe bashkëshorti i saj veproi po njësoj, kërcënoi se do të hidhej nga kulla.

Mësohet se gruan para pak kohesh e kane hequr nga puna dhe dyshohet se shkak per kete kercenim qe po ben eshte pikerisht deshperimi i madh.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *