FOTOT/ 2 milion dollarë për një palë sutjena

Është prezantuar sytjeni më i shtrenjtë në botë.

Po flasim për legjendaren Fantasy Bra të Victoria’s Secret, reçipetin e realizuar nga maison Mouawad, që këtë vit do ta mbajë të veshur Lais Ribeiro.

U deshën 350 orë punë për të realizuar “Champagne Nights” Fantasy Bra, me 6000 gurë të çmuar, mes tyre diamante, zafir i verdhë dhe shumë të tjerë të cilat janë ngjitur mbi një pllake floriri 18 karatësh.

Efekti është sensacional dhe vlera e kësaj mrekullie është 2 milion dollarë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E916CE00000578-5040287-image-a-26_1509563217116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E916CE00000578-5040287-image-a-26_1509563217116.jpg","attachment_id":"791959"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E90E3100000578-5040287-image-a-22_1509563151151-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E90E3100000578-5040287-image-a-22_1509563151151.jpg","attachment_id":"791957"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E90E2200000578-5040287-image-a-21_1509563144089-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E90E2200000578-5040287-image-a-21_1509563144089.jpg","attachment_id":"791958"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lais-Ribeiro-reggiseno-Champagne-Nights-Fantasy-Bra-Victorias-Secret-380x290-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lais-Ribeiro-reggiseno-Champagne-Nights-Fantasy-Bra-Victorias-Secret-380x290.jpg","attachment_id":"791960"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E90E3500000578-5040287-image-a-23_1509563163681-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E90E3500000578-5040287-image-a-23_1509563163681.jpg","attachment_id":"791956"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E904D500000578-5040287-image-m-45_1509564273240-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E904D500000578-5040287-image-m-45_1509564273240.jpg","attachment_id":"791955"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E904A400000578-5040287-image-m-42_1509564045723-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E904A400000578-5040287-image-m-42_1509564045723.jpg","attachment_id":"791953"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E9049F00000578-5040287-image-m-46_1509564330577-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45E9049F00000578-5040287-image-m-46_1509564330577.jpg","attachment_id":"791954"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/2015-Lily-Aldridge-Victorias-Secret-Fantasy-Bra-abito-Zuhair-Murad-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/2015-Lily-Aldridge-Victorias-Secret-Fantasy-Bra-abito-Zuhair-Murad-3.jpg","attachment_id":"791952"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *