FOTOT/ Kelly Brook, tregon format bombastike

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo di si të jetë në qëndër të vënëndjes gjithmonë.

Dhe Kelly Brook bëri që të gjithë sytë  etë pranishmëve në tapetin e kuq të “Murder on the Orient Express” në Londër të ishin tek ajo.

Aktorja dhe modelja është shfaqur me një fustan të zi me shkelqim që i nxirrte në pah format e saj bombastike.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F371A500000578-5044301-image-a-9_1509655791170-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F371A500000578-5044301-image-a-9_1509655791170.jpg","attachment_id":"791942"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2F1E400000578-5044301-Looking_good_Kelly_Brook_was_back_to_her_glamorous_best_on_Thurs-m-20_1509657024425-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2F1E400000578-5044301-Looking_good_Kelly_Brook_was_back_to_her_glamorous_best_on_Thurs-m-20_1509657024425.jpg","attachment_id":"791943"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F3408000000578-5044301-image-a-1_1509656693385-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F3408000000578-5044301-image-a-1_1509656693385.jpg","attachment_id":"791941"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2EB3E00000578-0-image-a-2_1509649754447-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2EB3E00000578-0-image-a-2_1509649754447.jpg","attachment_id":"791940"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F3012400000578-5044301-image-m-164_1509669733464-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F3012400000578-5044301-image-m-164_1509669733464.jpg","attachment_id":"791938"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2E6CC00000578-5044301-Chic_Kelly_looked_every_inch_the_red_carpet_siren_in_the_beaded_-m-21_1509657037028-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2E6CC00000578-5044301-Chic_Kelly_looked_every_inch_the_red_carpet_siren_in_the_beaded_-m-21_1509657037028.jpg","attachment_id":"791939"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F3858800000578-5044301-image-a-8_1509656869479-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F3858800000578-5044301-image-a-8_1509656869479.jpg","attachment_id":"791937"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F371B800000578-5044301-image-m-6_1509656813623-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F371B800000578-5044301-image-m-6_1509656813623.jpg","attachment_id":"791935"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2F67B00000578-5044301-image-a-17_1509656945171-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F2F67B00000578-5044301-image-a-17_1509656945171.jpg","attachment_id":"791934"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F30D3200000578-5044301-image-a-3_1509656743843-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/45F30D3200000578-5044301-image-a-3_1509656743843.jpg","attachment_id":"791936"}]
        
        Loading...
        

2 komente në “FOTOT/ Kelly Brook, tregon format bombastike”

  1. Wendy B says:

    Shume femer e bukur !!

  2. z says:

    eshe plotesuar shejtanja, ama eshe e bukur ska fjale.
    c.b.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *