FOTOT/ Memet më fantastike të javës, ja si e shohin faqet e humorit politikën

Edhe gjatë kësaj jave situata politike në vend ka qenë mjaft e nxehtë ku nuk kanë munguar përplasjet mes opozitës dhe mazhorancës lidhur me një sërë çështjesh.

Ndërkohë, teksa kemi ndjekur shumë analiza nga ekspertë të politikës, po sjellim në vëmendje edhe një këndvështrim tjetër.

Faqet e njohura të humorit kanë shfytëzuar gjendjen duke prodhuar batuta pa fund.

Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të mund të gjeni memet më pikante të javës.

Hidhini një sy.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23167846_1711120955626273_2685292832142209212_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23167846_1711120955626273_2685292832142209212_n.jpg","attachment_id":"792562"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22886038_1710117112393324_7744589668774286588_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22886038_1710117112393324_7744589668774286588_n.jpg","attachment_id":"792548"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23032667_1934886620093241_1802272095408976117_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23032667_1934886620093241_1802272095408976117_n.jpg","attachment_id":"792552"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131715_1710208415717527_5598129221548314114_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131715_1710208415717527_5598129221548314114_n.jpg","attachment_id":"792560"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22885868_10155384560718371_4858043052289663691_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22885868_10155384560718371_4858043052289663691_n.jpg","attachment_id":"792547"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131616_1711305348941167_4023953007986567387_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131616_1711305348941167_4023953007986567387_n.jpg","attachment_id":"792559"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131006_1708346269237075_6243156255365647578_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131006_1708346269237075_6243156255365647578_n.jpg","attachment_id":"792558"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23130880_10216035761473793_8923230674832862918_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23130880_10216035761473793_8923230674832862918_n.jpg","attachment_id":"792556"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23130752_1712318665506502_1028551982582199603_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23130752_1712318665506502_1028551982582199603_n.jpg","attachment_id":"792554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23130814_10155390574623371_605196203756110993_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23130814_10155390574623371_605196203756110993_n.jpg","attachment_id":"792555"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23032588_1711044852300550_6669742479201356436_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23032588_1711044852300550_6669742479201356436_n.jpg","attachment_id":"792551"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23167785_1708656162539419_733360730099048116_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23167785_1708656162539419_733360730099048116_n.jpg","attachment_id":"792561"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/fullani1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/fullani1.jpg","attachment_id":"792567"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23316285_10155393386243371_5229827386662488644_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23316285_10155393386243371_5229827386662488644_n.jpg","attachment_id":"792563"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131715_1710208415717527_5598129221548314114_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23131715_1710208415717527_5598129221548314114_n.jpg","attachment_id":"792560"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23032676_1712139558857746_3218066688762436827_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/23032676_1712139558857746_3218066688762436827_n.jpg","attachment_id":"792553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22853048_1708468849224817_4007553516569737745_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22853048_1708468849224817_4007553516569737745_n.jpg","attachment_id":"792546"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22886210_1710064122398623_4584774381982835788_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/22886210_1710064122398623_4584774381982835788_n.jpg","attachment_id":"792549"}]

2 komente në “FOTOT/ Memet më fantastike të javës, ja si e shohin faqet e humorit politikën”

  1. andoni says:

    te goditura ,ashtu jane
    Por mjere populli qe ja dha voten, te mos ja kishte dhene fare dhe te zhdukeshin nga faqja e dheut

  2. quokka bo nomi says:

    Ju i boni humor kriminelave ata ju bonje zbor, bagti milet.
    vazhdoni me humor dhe besnik te partive…jeni mjerane….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *