Skënderbeu likujdon dhe Vllazninë

Skenderbeu ka marre fitoren e rradhes ne kampionat duke mundur ekipin e Vllaznise.

Korçaret munden si “udhëtues” ne fushen e tyre ekipin shkodran me rezultatin e paster 2-0.

Nje fitore majft e rendesishme per ekipin e drejtuar nga Ilir Daja, duke vijuar shkeputjen ne krye te tables se klasifikimit.

Autoret  e golave per bardhekuqte ishin Afrim Taku dhe Ali Sowe qe i dhane suksesin ekipit te tyre.

Skenderbeu kryeson renditjen me 25 pike te grumbulluara, ndersa mbetet ne vendin e nente gjashte pike.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *