Task-Forcë Speciale kundër krimit, ironia e Palokës: Rama do të zbulojë që me kriminelët është e lidhur PD

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për krijimin e Task-Force për zbulimin e lidhjeve kriminale dhe goditjen e tyre.

Përmes një statusi në Facebook, Paloka me ironi thotë se me siguri  Rama do të zbulojë që me krimin është e lidhur opozita.

MESAZHI I PALOKËS

Rama, Task-Force per zbulimin e lidhjeve te krimit me politiken…?!!

Me siguri do zbuloje qe me krimin eshte e lidhur opozita.

Madje dhe per deputetet e inkriminuar te rilindjes dhe per Tahirin dhe per gjithe llumin e krimit ne administraten e rilindjes , te jeni te bindur qe “fajin e ka opozita dhe mediat e kazanit”

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Task-Forcë Speciale kundër krimit, ironia e Palokës: Rama do të zbulojë që me kriminelët është e lidhur PD”

 1. rroku says:

  Nuk po na thu ndonje gje qe nuk e dime,se kete e dine gjthe Shqiptaret,prandaj u a hoqen breket

 2. LORA says:

  Pa-loqe,ti je kunder ngritjes se Task Forces se zbulimit te lidhjeve krim-politike ????
  Kjo strukture ende nuk ka nisur pune,,,ti pse paragjykon para se te shohesh frytin e punes se saj????Apo pse ju mbeti ne duar tollumbacja e shfryre e “kanabizimit” te vendit???? Bej durim
  pa-loqe ,po t’a mbajti bytha dil e birbilos pas tre muajve te nisjes se punes se kesaj strukture,te mezipritur nga aspiruesit e funksionimit real te shtetit te se drejtes.
  Tung per sot.

 3. A T Z says:

  KETU E SHUME VITE JENI KUMBARI,ME NJE VECANTI,MARLONIN E KENI NE TE GJITHA PJESET FILMIT.

 4. xixa says:

  Trap trap, po ca gjera i kap. Keni kryetarin de facto qe eshte per ne gjykaten e Nyrembergut. Ju qe i shkoni pas ose jeni budallenj, ose jeni te perlyer edhe ju. Zgjidh e merr Paloqe

 5. Drini says:

  Sa humb kohe kot, shko e ushtro me nje logoped.

 6. Gri says:

  O ed poli…glodi!
  Mos shtrembro te verteten! Ne jeni me keq! I keni ra popullit ne qafe!
  Te lutem me shpjego kete kod se plasa:
  26 4 230 000 000 Deti 7%.

 7. tarasi 2 says:

  po ty pse te dogji, po te jesh i ndershem,lere te kerkoje taks forca,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *