Task-Forcë Speciale kundër krimit, ironia e Palokës: Rama do të zbulojë që me kriminelët është e lidhur PD

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për krijimin e Task-Force për zbulimin e lidhjeve kriminale dhe goditjen e tyre.

Përmes një statusi në Facebook, Paloka me ironi thotë se me siguri  Rama do të zbulojë që me krimin është e lidhur opozita.

MESAZHI I PALOKËS

Rama, Task-Force per zbulimin e lidhjeve te krimit me politiken…?!!

Me siguri do zbuloje qe me krimin eshte e lidhur opozita.

Madje dhe per deputetet e inkriminuar te rilindjes dhe per Tahirin dhe per gjithe llumin e krimit ne administraten e rilindjes , te jeni te bindur qe “fajin e ka opozita dhe mediat e kazanit”

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...