Vasili: Kryeministri i krimit të organizuar do luftojë krimin, ha ha ha gajasje e madhe

Kreu i grupit Parelamentar të LSI Petrit Vasili ka regaur pas vendimit që do të ndërmarrë nesër qeveria Rama për krijimin e Task-Forcës Speciale për të luftuar krimin.

Përmes një statusi në Facebook Vasili thotë se …” Kryeministri i krimit të organizuar qeveritar do luftoka krimin e organizuar ha ha ha. Gajasje e madhe shumë”.

Më tej Vasili ironizon Ramën duke thënë se kryeministri gënjen me seriozitet dhe nuk qesh.

Postimi i plotë i Vasilit:

Kryeministri i krimit të organizuar do luftojë krimin e organizuar??

Kryeministri na tha se qeveria do miratoka Task Forcë në policinë e shtetit për të luftuar krimin e organizuar.

Kryeministri i krimit të organizuar qeveritar do luftoka krimin e organizuar ha ha ha. Gajasje e madhe shumë.

Megjithatë një meritë duhet t’ja njohim shkollëpakut që gënjen me seriozitet dhe nuk qesh.

Duhet Task Forcë popullore që të largojë kryeministrin që i tha policisë hidhni kapelet bëni vota për rilindjen dhe u përqafua me kriminelët dhe trafikantët.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Vasili: Kryeministri i krimit të organizuar do luftojë krimin, ha ha ha gajasje e madhe”

 1. Miri says:

  Ta paska hedhur kocken mona!

 2. jani says:

  pse e lini kete bythe qire te derdellise. e harroi ky legen baderrdine qe ka bere si minister kudo ku ka shkuar se fundi edhe ne min e drejtesise. harroi ky palle ca ka bere me sherbimin e proves. byzylyke tenderi dhe byzylyke nuk ka biles ai deejtori ish edhe sponsor i LSI . ketyre po ju mbyllen burimet dhe u ngeli elektorati pa pune nuk ka me drejtor AKU. Patenta ,hipoteka gopi i nenes se vet. ky maniak eshte per burg se bashku me mona nonen edhe me ata prokurore qe takonte naten neper kafet e erreta te lagjeve . njerzit shohin dhe dine te ndajne korrupsionin dhe te korruptuarit me blloqe dhe banjo per macen.

 3. prenga says:

  Baballaret e krimit,bejne thirrje kapni kriminelet.Vaj me det se cna ka gjet.

 4. Lereni te flase sepse keshtu behet legen e shkuar legenit. Kur flet Titi mua me trazohet stomaku ashtu si LSI-ne ta kete zene dizanteria. Up Titi, up Titi.

 5. ARI says:

  RAMA mund te jete me krimineli dhe e meriton te ngrihet populli , por kur e thoni ju fytyrat me te urryera te vendit dhe me qelbesirat ne kuptimin e plote te fjales, nuk mundemi zoterinj te ngrihemi e te protestojme per te ardhur ne pushtet Lul gjakatari me Moniken e 7 %…..

 6. Alidemsi vjeter says:

  Kikirikikieiki….O ” Vasil Petriti ” kno mer kno o me i bukri shpendve te kotecit te LSI-se.

 7. Alidemsi vjeter says:

  Kikirikikieiki….O ” Vasil Petriti ” kno mer kno o me i bukri shpendve te kotecit te LSI-se. se tka ardh dita per thike se kshu thone kur kno gjeli……

 8. tarasi 2 says:

  ptuuu fare e poshter ,flet dhe ti more kopil,lapangjoz , nje lutie per Temen ,keti njeriu botoini cte doni vetem fotografine mos ja vini, e kuptoni se na dergoni atje ku dhe mbreti vete vet’e’ popullorce ne ale , me prerie barku;

 9. vang says:

  KY gjithe diten vec fyen Ramen.Ata te tijet ben sikur i harron .Eshte qesharak.

 10. beku says:

  Ty te lumte o metastaze e cancerit LSI ,kur Edi Rama nuk pershpejton spastrimin e gjithe organeve shteterore nga keto metastaza dhe pershpejtimin e Vetingut, spastrimin e gjithe drejtesise se krimbur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *