VIDEO/ Prokurori i Elbasanit “shpartallon” karburantin, përplas dy mjete dhe punëtorin

Prokurori i Elbasanit Dritan Gina ka bërë një aksident spektakolar, nga i cili kanë mbetur të plagosur 3 persona dhe ka pasur dëme të konsiderueshme materiale në karburantin ku ai u përplas.

Në videon e aksidentit të prokurorit Dritan Gina, ndodhur pasditen e 2 nëntorit në orën 17:27, shihet qartë sesi fluturon makina e Prokurorisë së Elbasanit, përplas një makinë që po furnizohej në karburant dhe dëmton punonjësin e furnizimit.

Policia e Elbasanit ka tentuar ta kalojë në heshtje ngjarjen, duke e hetuar atë vetëm administrativisht, shkruan citynews.al.

Një qytetar i thjeshtë burgoset sepse ka tejkaluar paksa normën e alkoolit, ndërsa prokurori hetohet administrativisht dhe çështja kërkohet të kalohet në heshtje.

Policia shpërndan çdo ditë me dhjetëra raste shoferësh që shoqërohen për një aksident se kanë tejkaluar normën e alkoolit apo kanë ecur me shpejtësi, shkruan citynews.al.

Prokurori i Elbasanit Dritan Gina, përplas dy mjete, thyen një tabelë reklame, disa persona plagosen dhe hetohet administrativisht.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO/ Prokurori i Elbasanit “shpartallon” karburantin, përplas dy mjete dhe punëtorin”

 1. Bardhi Tolabi says:

  Nuk ka faj i ziu,eshte i “trullosur”sepse nuk di cfare te beje me 800 e ca mije eurot e Tahirit.Ka dy rruge,te marre pjesen e tij dhe te mbylle sy e veshe,apo jane te tjeter kujt dhe po te vere dore e ze cerma dhe do mbyllet ceshtja si flluske sapuni…Sikur po tulate kjo “puna” e ketyre eurove.Pak si e dyshimte me duket qe Rama ka bashkepunuar me Tahirin sic pretendon opozita,sepse perndryshe,policia eshte e Rames.Policia kapi kete shume te madhe paresh,si thoni ju populli,do lajmeronte me pare prokurorin apo ministrin dhe ky Ramen?Sipas llogjikes,keta te maxhorances,ose jane te droguar ose jane te ndershem dhe bejne detyren.Rruge tjeter nuk ka.Perderisa kane njoftuar prokurorine do te thote se policija e Xhafe-Rames,ben detyren.Xhafa dhe Rama jane te paster.I mbetet prokurorise ta coje deri ne fund hetimin e ti vere koke problemit…,jane te Tahirit,te veje ne shtepine pa qira.Ne se jane te biznesmenit,te sekuestrohen dhe te ndeshkohet sipas ligjes per evazion fiskal…
  Sa per patentat,une kam patente avioni dhe motoskafi,kam avion dhe motoskaf privat,cili ligj me denon?Cili ligj me denon ne se keto patentat e mija,i ka ne makine kushdo tjeter,por qe vetem se i ka dhe nuk i perdor?Po mua me ndeshkon ligji ne se patentat e mija perdoren prej dikujt tjeter….

  1. ben says:

   Cunat e rilindjes
   Po ta shikoni edhe njehere videon .
   Po me kujdes ama
   Dallohet qarte qe makina qe iken qe duhet te jete mercedes i ka zene rrugen makines qe perplaset te karburanti.
   Me shume se aksident duket nje atentat qe dikush nga cunat e rilindjes i ka bere ketij prokurori qe nuk prnoi te fshihte gjurmet e tahirit.
   Shikoeni edhe njehere videon
   Nje bande qe te egzistoje ka nevoje per banditet per budallenjte dhe per llapaqente.
   Ju befte mire.

 2. Paqesori says:

  Nuk flet kot populli….Kur te vijne , hapu deren!

 3. Ai says:

  Parakalim i gabuar, tejkalim shpejtesie…
  Po te ishte nje tjeter e priste burgu dhe presioni per leke nga ana e ketij prokurorit qe shkaktoi aksidentin.
  Jetojme ne Shqiperi ku nuk ka drejtesi

 4. sapa says:

  Me e keqja eshte se thone kemi shtet!Biles edhe policia e ripjedhjes bashkepunon me hajdutet prokurore te Saliut!He more kryeminister i fotografive?

 5. Bajram says:

  Dritan Gina vetem i shkreti qe nuk eshte. Ndoshta prokurori me i korruptuar dhe me imoral ne shqiperi. Te ike me turp nga prokuroria tani qe nis vetingu. As ky as gruaja e vet famekeqe nuk moren vize nga amb e UsA se jane super te korruptuar.
  Turp qe ekzistojne njerez si keta.
  Me siguri maskarai ja ka hedhur fajin makines tjeter.

 6. Loran shehu says:

  Ah mor komentus te mjer po pse aksident zben prokurori plus qe ja ka prer rrugen makina tjeter po ju jeni legena jepni ment nbas pc ikni mor delenxhinj te pa pun

 7. Ramadan says:

  Ja fusni kot te gjithe. Aksidenti eshte i justifikueshem ne kete rast. Dritan Vagina ka qene ne kushtet e tronditjes se forte psikologjike. Pikerisht diten qe ka ndodhur aksidenti, bashkeshortja e tij, dashuria e jetes se ciles i ka kushtuar cdo gje, Rova, bridhte ne Turqi me Dhallen. Ka disa persona qe thone se Vagina nuk e rruan hic, sic nuk e rruante kur Dhalla ja conte me makinen e vet Sollakut me Mal te Zi, Roven. Por, se ka gjithmone nje por, edhe Vagina pak shqitar eshte, i zien pak gjaku them une. Pak xheloz duhet te jete. Megjithate, nuk besoj ka arsye. Hi hi hi. Good boy and good luck. Kiss Rova

  1. Drin says:

   Si prokuror paske fol…si njeri me probleme psiqike dhe me deficenca seksuale

 8. santiago says:

  shikoheni mire vidion ..nuk ka faj makina qe u perplas me karburantin

  1. €piriiiiii says:

   Ka faj Karburanti që është ngul aty dhe i ka dal para makinës. Hahahaha

 9. h says:

  Shume shpejt mbas dates 3 dhjetor del ne tv pamje live te Rovenes dhe Dhalles ne nje dhome hoteli ne Vjene te dhena nga nje sherbim mik,ku te dy festojne me shampanje me paret e shqiptareve te varfer.Pamjet jane te qarta si drita e diellit dhe aty shihen se si “baballaret” e prokurorise bejne qejf ne tere kuptimin e fjales me parate e popullit. Tani nese Nard Ndoka e ka merak po i them se faktin e kishin brenda.Prit se nuk keni pare gje akoma per veglen qorre te Like floririt dhe Mona kuckes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *