VIDEO/ “Un jam nënë më e mirë”, gratë grushtohen dhe i shkulin flokët njëra-tjetrës

Kjo video tregon dy gra që zihen midis tyre në një park për të treguar se “kush është mamaja më e mirë”.

Shqetësuese në fund të videos, është xhirimi i saj nga një djalë i moshës 10 vjeçare që shikon skena të tilla dhune.

Videoja nis me dy gra të reja që rrotullohet rreth njëra-tjetrës në një park të vetmuar të lagur nga shiu në një fshat.

Gjatë zënkës me grushta, njëra nga gratë dëgjohet duke thënë: “të provojë se kush është nëna më e mirë”.

Ndërsa dy gratë bërtasin dhe tërheqin flokët e njëri-tjetrit, një grua tjetër, duke shikuar qartë luftën, mund të dëgjohet duke thënë: “Keni një luftë të pastër, keni një luftë të pastër”.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *