FOTOT/ “Sfidojnë paragjykimet”, bukuria e vajzave me ngjyrë

Një studente infermiere ka bërë së bashku një grup të mikeshave të saj për të realizuar foto për të treguar bukurinë e vajzave me ngjyrë.

E frymëzuar nga imazhet që kishte parë në internet, Sameria Gbieor donte të organizonte dhe ajo diçka të veçantë në përpjekje për të frymëzuar femrat për të dashur trupin e tyre unik.

“Ajo që unë dua të promovoj është që femrat të duan trupin e tyre pavarësisht formave ngjyrës së trupit apo të flokëve”, shprehet Sameria.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/foto4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/foto4-1.jpg","attachment_id":"793481"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/foto3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/foto3-1.jpg","attachment_id":"793480"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/foto2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/foto2-1.jpg","attachment_id":"793479"}]

2 komente në “FOTOT/ “Sfidojnë paragjykimet”, bukuria e vajzave me ngjyrë”

  1. sadna babul ka bidai says:

    PERSHENDETJE VAJZA SHUM BUKUR ; NGJYRAT JANE PJESE E YLBERIT , JO SHUME TEK NJERZIT KANE NGJYRAT E YLBERIT JANE TE VECANTE . PARAGJYKIMI JANE FETE TE NDRYSHME MENTALITETI

  2. diversanti says:

    shum pidh I zi.
    si nji ngarkes me cokollata dark.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *