FOTOT/ Nicki Minaj tregon këmbët dhe gjoksin bombastik

Nicki Minaj është një ndër reperet amerikane më të famshme në botë.

Ajo shquhet jo vetëm për talentin e saj, por edhe si një femër me forma bombastike.

Në Instagram Nicki ka postuar fotografi në të cilën e vërteton se më të vërtetë ka një trup për tu pasur zili.

E veshur në një fustan të zi, që i zbulon kembet dhe i tregon gjoksin shpërthyes këngëtarja bën për vete fanset e shumtë të cilët si kursejnë komplimentet për të.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616F64F00000578-5056589-What_a_stud_Nicki_Minaj_made_a_daring_display_in_leather_studs_a-a-100_1510019388490-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616F64F00000578-5056589-What_a_stud_Nicki_Minaj_made_a_daring_display_in_leather_studs_a-a-100_1510019388490.jpg","attachment_id":"793932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616F76600000578-5056589-Thorn_in_the_side_The_Queens_New_York_native_paired_her_look_wit-m-101_1510019025607-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616F76600000578-5056589-Thorn_in_the_side_The_Queens_New_York_native_paired_her_look_wit-m-101_1510019025607.jpg","attachment_id":"793931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616FC5500000578-5056589-Leggy_lady_The_rapper_birth_name_Onika_Maraj_sizzled_in_the_blac-a-77_1510052585674-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616FC5500000578-5056589-Leggy_lady_The_rapper_birth_name_Onika_Maraj_sizzled_in_the_blac-a-77_1510052585674.jpg","attachment_id":"793930"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4618CCF000000578-5056589-image-m-76_1510052572340-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4618CCF000000578-5056589-image-m-76_1510052572340.jpg","attachment_id":"793929"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4617F4F800000578-5056589-Rapunzel_Nicki_showed_off_her_sweeping_blonde_locks_after_the_ev-a-91_1510052751650-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4617F4F800000578-5056589-Rapunzel_Nicki_showed_off_her_sweeping_blonde_locks_after_the_ev-a-91_1510052751650.jpg","attachment_id":"793928"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4617F4FC00000578-5056589-Rapunzel_Nicki_showed_off_her_sweeping_blonde_locks_after_the_ev-a-92_1510052751651-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4617F4FC00000578-5056589-Rapunzel_Nicki_showed_off_her_sweeping_blonde_locks_after_the_ev-a-92_1510052751651.jpg","attachment_id":"793927"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616F8F500000578-5056589-Bombshell_Nicki_paired_her_look_with_long_blonde_locks_and_strap-a-146_1510053293363-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4616F8F500000578-5056589-Bombshell_Nicki_paired_her_look_with_long_blonde_locks_and_strap-a-146_1510053293363.jpg","attachment_id":"793926"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4618183B00000578-5056589-image-m-144_1510053285198-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4618183B00000578-5056589-image-m-144_1510053285198.jpg","attachment_id":"793925"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/461713F200000578-5056589-image-m-104_1510052905571-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/461713F200000578-5056589-image-m-104_1510052905571.jpg","attachment_id":"793924"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *