“Gardisti dixhital” i Bashës: Gruaja e Tahirit erdhi në zyrë në darkë vonë dhe…

Kryetari i opozitës Lulzim Basha thotë se Rama po shkatërron provat në këmbim të heshtjes së Tahirit.

Kryedemokrati ka publikuar një mesazh në facekook në të cilin thuhet se Saimir Tahiri ka dy zyra në Gardën e Republikës të cilat i administron.

Këtë mesazh sipas Bashës ja ka dërguar një punonjës i Gardës.

Postimi i plotë:

Ja pse Rama e mbrojti Tahirin nga arresti, shkatërron provat në këmbim të heshtjes:

“Jam një punonjës në Gardë. Me datë 17 tetor zonja e Sajmir Tahirit ka ardhur në darkë vonë dhe ka qëndruar në ish zyrën e Sajmir Tahirit rreth 5 orë.

Aktualisht Saimir Tahiri ka dy zyra në Gardën e Republikës të cilat i administron dhe para 10 ditëve ka ardhur natën dhe ka qëndruar disa orë.”

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në ““Gardisti dixhital” i Bashës: Gruaja e Tahirit erdhi në zyrë në darkë vonë dhe…”

 1. Aureli says:

  Gardisti dixhital, apo prokurori skuth tropojan? Hajdari i Mates.

 2. dada says:

  Muhambet grash te pallateve keta me qytetarin dexhital

 3. sal says:

  Sa thelle i ka ngulur tentakula Saliu. Ne te gjitha strukturat e shtetit, ka “spiunet digitaj” te tij.

 4. Lumi A says:

  Tani duket e qarte si drita e djellit se cfare keni bere sa here keni qene ne hadh me drejtesine o palio demokrate dhe socialist. Tahire eshte nje bandit dhe duhet te ndeshkohet por ti pederasti i hollandes je hajdut, vrases, spiun dhe thedhesisht antishqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *