Ish-presidenti “konsensual” Nishani rikthehet në PD, takim në selinë blu për… post?

Një portal i financuar nga Shkëlzen Berisha shkruan se sot rreth orë 9.30 në selinë e PD-së është parë të mbërrijë, ish-presidenti Bujar Nishani.

Raportohet se Nishani është pritur në një takim nga kryetari i PD-së Lulzim Basha.

Mësohet se takimi ka zgjatur mbi 30 minuta në partinë e cila e zgjodhi President 5 vjet më parë.

Bujar Nishani ka mbajtur një serë postesh të rëndësishme në PD para se demokratët ta vendosnin në krye të shtetit.

Nishani ka lënë gjurmë gjatë ushtrimit të detyrës, ku do mbahet mënd për heqjen e mustaqeve dhe për akordimin e 1002 dekoratave.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Ish-presidenti “konsensual” Nishani rikthehet në PD, takim në selinë blu për… post?”

  1. lulashi says:

    Kjo eshte nje ngjarje e rendesishme per PD. Tani kjo parti e ka te sigurte fioren ne zgjedhjet e radhes, fale kontributit qe do te jape ky kuader i rendesishem dhe i pazevendesueshem i kesaj force politike ne degradim.

  2. harillaqi says:

    Bujar Nishani,i hoqi mustaqet,dhe kishte te drejte,se njeri thoshte t’ja prese,tjeteri thoshta t’ja dhjese.Per te mos i degjuar keto llafe,ai mori guximin e madh i dhjeu,me falni i preu vet.Tani qe eshte pa mustaqe,dhe do behet drejtues i “devotshem” i pd.ke,do shikoni kete parti si do “lulezoi” pa Lulin.

  3. Shqiptari nga Shqiperia says:

    Eshte i mirepritur ne PD kapter jarua bile dhe zyren e ka gati , tualetat e pd-se, sa here te dhjese Sala , te veje Jarua me shpejtesi te hedhi uje , bile ti fshije dhe bythen Sales , Kapter Bujari , njeri pa piken e rendesise , sikur te mos qe zgjedhur president , nuk do ta kujtonte as nena e tij , si sherbetor i Sales punen e beri me zell te papermbajtur , i njeanshem dhe sa mundi pengoi qeverine Rama1 , ky ne koordinim me Ilir meten , pengonin qeverine Rama 1 , ky iku , Lili erdhi dhe te gjitha ok thjesht demtuan shqiperine dhe shqiptaret pa mase

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *