Ish-presidenti “konsensual” Nishani rikthehet në PD, takim në selinë blu për… post?

Një portal i financuar nga Shkëlzen Berisha shkruan se sot rreth orë 9.30 në selinë e PD-së është parë të mbërrijë, ish-presidenti Bujar Nishani.

Raportohet se Nishani është pritur në një takim nga kryetari i PD-së Lulzim Basha.

Mësohet se takimi ka zgjatur mbi 30 minuta në partinë e cila e zgjodhi President 5 vjet më parë.

Bujar Nishani ka mbajtur një serë postesh të rëndësishme në PD para se demokratët ta vendosnin në krye të shtetit.

Nishani ka lënë gjurmë gjatë ushtrimit të detyrës, ku do mbahet mënd për heqjen e mustaqeve dhe për akordimin e 1002 dekoratave.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...