REPLIKAT/ Komentuesi: Ishalla shkon pas hekurave… Rama: Më vjen keq, nuk ta plotëson Allahu këtë dëshirë

Të shumta kanë qënë komentet nga anë e qytetarëve tek statusi më i fundit i Ramës në facebook, konkretisht tek prezantimi i Operacionit Policor Forca e Ligjit dhe Task Forca Speciale e Policisë së Shtetit kundër Krimit të Organizuar.

Komentuesit jepinin këshillat dhe mendimet e tyre rreth këtij operacioni.

Ndërsa një qytetar i shkruan Ramës se ishalla ka fatin të shkojë në burg.

Por i menjëhershëm ka qënë reagimi i kryeministrit.

Ja se çfarë i thotë komentuesit.

Replikat

Komentuesi: Ishalla Ke fatin e shkon mbrapa hekurave

Rama: Me vjen keq po s’do te ta plotesoje dot Allahu kete deshire o Çarli nga Fierza, sepse hekurat jane bere per ata qe i kane borxhe popullit e ligjit, jo per mua qe me aq sa mundem perpiqem bashke me plot te tjere qe Shqiperine e katandisur pa shtet e pa ligj deri kater vjet me pare, ta bejme me shtet e me ligj, te pelqen a s’te pelqen aty apo atyre qe ta kane futur ty koken ne kazanin e tyre ✌️

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/rama-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/rama-2.jpg","attachment_id":"794158"}]

5 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Ishalla shkon pas hekurave… Rama: Më vjen keq, nuk ta plotëson Allahu këtë dëshirë”

 1. . says:

  … ha,ha,ha,ha … njeriu fake dixhital i Sali Bishes i trembur nga arrestimi bab Sales hidhet tek Z.Rama …

  … Allahu dhe ZOTI …. ka denuar Sali BERISHEN me burg dhe im ka bere gati vendin ne FERR ….

  1. adi says:

   a eshte edi rama nje islamik??????
   a ka njeri qe e ve ne dyshim se ky njeri eshte zari i erdoganit??????
   besoj se me shume se vete edi rama nuk mund te flasi njeri
   dhe dhe te mendosh se ky njeri
   u lind nga 2 prinder ortodokse
   u pagezua katolik kur erdhi papa
   dhe mysylman kur erdhi erdogani
   i biri i nje kandidati te byrose politike, dhe nipi i nje antari te byrose politike po qe na doli antikomunist
   dhe kur nuk e qasen ne PD ariti te bente kariere ne PS
   e kuptoni per se behet fjale?

 2. Lumi qe e mori says:

  Burgu, or malok, nuk eshte pune fati po pune zullumi. Po ka bere le te shkoj dhe Rama. Por maloku jot, me vrasjet ne bulevard dhe Gerdecin e ka te sigurt, ne mos mart me vete dhe te birin.

 3. mirel says:

  Me allahun e ka rregulluar Ramuti qe kur mbuloi Skenderbeun

 4. Syrja Qarri says:

  Nuk do ta leme ne dore te Allahut o Edvin. Zvarre ke per te shkuar pas hekurave .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *