VIDEO/ Habit deputeti i PD-së: Jam penduar që i jam futur politikës

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj i cili u shndërrua shumë shpejt në personazh humori për rrjetet sociale falë deklaratave të tij në foltoren e Kuvendit, duket se është penduar që i është futur politikës.

I ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan që në minutat e para të emisionit, Shehaj iu përgjigj me sinqeritet pyetjes nëse është penduar që është futur në politikë.

“Ka shumë momente kur pendohem, por ky është vetëm fillimi. Kështu ishte edhe në biznes fillimi”, tha ai.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Habit deputeti i PD-së: Jam penduar që i jam futur politikës”

 1. perkthyesi says:

  A ju detyroi njeri qe ti futeshe politikes? Dikush thonte: Sa jete e keqe dhe e veshtire. Me mire te mos kisha lindur fare! Nje i urte e degjoi dhe i u pergjigj: Ne se qahesh shume nga kjo bote, askush nuk ju detyron te jesh banor i saj!

 2. Zigur Qarri says:

  Ju e percillni lajmin perseri me nje mesazh poshtrimi,duke thene:
  …..Agron Shehaj i cili u shndërrua shumë shpejt në personazh humori për rrjetet sociale
  falë deklaratave të tij në foltoren e Kuvendit…,
  dhe shprehni habi?!
  Ju u bete pale me kurvat dhe halabaket ne kete maskarade,ashtu si nuk keni turp qe mbroni Tahirin!
  Agron Shehaj eshte shprese per nje PD te paster more halabake.
  Por,jo!Perse vetem ai duhet te jete i paster?!Ta perbaltim”maskarain” qe nuk njeh korrupsionin,
  qe nuk ka miq drogmenet,qe nuk e ka blere dipllomen,por e ka marre ne Perendim me forcat e veta.
  “Rrjetet sociale dirigjuar nga halabaket,qeshen(kur ishte per te qare) per kete te vertete qe tha ne Kuvend Z.Agron Shehaj:
  ….,”vetem 6 Muajt e pare te 2017-es,kan emigruar ne Itali 1600 minorene te pashoqeruar nga prinderit”,
  (statistike e Qeverise italiane,denoncuar nga Depueti Agron Shehaj).
  Ndersa poshtrimi qe i behet politikaneve(mafioze) shqiptare me mbylljen dhe moshapjen e nje llogarie
  bankare ne Bankat Perendimore,eshte nje fakt i “ri” marre po nga fjalimi i Depuetit Agron Shehaj,qe tha:
  “Kur u zgjodha Deputet,pas tre ditesh me komunikuan,me moren ne telefon nga Banka ne Angli,sepse
  mesuan qe un u zgjodha Deputet,edhe me thane,qe duhet te mbyllja llogarine ne Banke,sepse u bera
  politikan ne Shqiperi,edhe rregulli ne Angli nuk u lejon qe te hapin dhe te mbajne llogari bankare per
  politikanet shqiptare……..!Kushedi pse,kushedi pse???Mesa duket u njohin mire,u njohin mire”te dashur”,
  sa nuk u hapin llogari bankare,imagjinoni,imagjinoni si e keni katandisur veten”…..?

 3. fieraku NGA ferrasi says:

  Ke hyre ne folene e Grenxave Agron
  Do ta kesh te veshtire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *