FOTOT/ Modelja me forma të bëshme që nga pastruese u bë yll pasarelash

Ajo është një nga modelet që po çmend fansat me foto provokuese dhe është imazhi i “Sporte Illustrated”, për reklamimin e të brendshmeve.

Tabria Majors nuk ka pasur dëshirë që të pozonte deri sa një agjenci e vuri re atë në Instagram në vitin 2014.

Ajo fillimisht ka punuar si pastruese dhe më pas kaloi në një modele me orar të plotë në vitin 2015.

“Kur u thashë njerëzve që kam punuar si pastruese më shikonin me neveri”- shprehet modelja.

E veçanta e 27-vjeçares janë format e saj të bëshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/eeb1105fa1a6cc3683f2e5bfcd0800a31510088200-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/eeb1105fa1a6cc3683f2e5bfcd0800a31510088200.jpg","attachment_id":"794551"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Tabria-in-Hot-Lingerie-Set1510088204-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Tabria-in-Hot-Lingerie-Set1510088204.jpg","attachment_id":"794550"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/3-3-11510088223-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/3-3-11510088223.jpg","attachment_id":"794554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/C65g3BdV0AAHXhs1510088206-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/C65g3BdV0AAHXhs1510088206.jpg","attachment_id":"794553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/article-swimsuit1-07131510088196-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/article-swimsuit1-07131510088196.jpg","attachment_id":"794552"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Tabria-in-Hot-Lingerie-Set1510088204-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Tabria-in-Hot-Lingerie-Set1510088204.jpg","attachment_id":"794550"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tabria31510088208-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tabria31510088208.png","attachment_id":"794549"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tabria-majors.instagram131510088214-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tabria-majors.instagram131510088214.jpg","attachment_id":"794548"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tabria-majors.instagram161510088217-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tabria-majors.instagram161510088217.jpg","attachment_id":"794547"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/WpuQ-fyiiahz35568161510088219-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/WpuQ-fyiiahz35568161510088219.jpg","attachment_id":"794546"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Tabria-Plus-Size-Galore1510088221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Tabria-Plus-Size-Galore1510088221.jpg","attachment_id":"794545"}]

1 komente në “FOTOT/ Modelja me forma të bëshme që nga pastruese u bë yll pasarelash”

  1. Karderri says:

    Save the whale !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *