Fronti Opozitar, Kryemadhi dhe Vasili shkojnë tek zyra e Bashës pas deklaratave të LU

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreu i grupit parlamentar të kësaj force politike, kanë shkuar në selinë blu.

Mësohet se dy ligjvënësit do të takohen me kryedemokratin Lulzim Basha.

Prej ditësh, të dyja forcat politike kanë njoftuar një aksion të fortë opozitar duke mos përjashtuar as protestat për largimin e qeverisë “Rama”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Fronti Opozitar, Kryemadhi dhe Vasili shkojnë tek zyra e Bashës pas deklaratave të LU”

  1. dada says:

    Sa kot me duken keta opozitaret. si grate e pallatit

  2. adeci says:

    Po briskun e kane mare me vete?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *