REPLIKAT/ “Ke një çezmë tek tuneli në Kryeministri, pse nuk vini sahat?” Komentuesi zë ngushtë Ramën, ja si përgjigjet

Pas paralajmërimit të kryeministrit Edi Rama për zbatimin e reformës së ujit si dhe vendosjen e matësve edhe për puset e ujit, kanë qenë të shumtë qytetarët që kanë komentuar në statuset e Ramës në Facebook.

Një nga ndjekësit i shkruan kryeministrit se ka një çezmë tek godina e Kryeministrisë, nga hyrja e ministrave që nuk ka sahat, ndërsa Rama i përgjigjet se nuk ka dijeni për ekzistencën e kësaj çezmë, por nëse kjo është e vërtetë do të marrë masa.

Nuk dihet se ku e ka marrë informacionin për ekzistencën e kësaj çezmë qytetari, por ndoshta mund të jetë një ish-punonjës.

Komentuesi: Ke një çezmë tek kryeministria nga hyrja e ministrave. Është një si tunel, nga krahu i godinës se kryeministrisë. Pse nuk keni vendosur sahat se dhe ai ujë aty prone e te gjithëve është zotëri.

Replika e Ramës: Do ta shikojmë edhe këtë çezmën qe paske pare ti dhe do marrim masa patjetër nëse është kështu si thua ti

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “REPLIKAT/ “Ke një çezmë tek tuneli në Kryeministri, pse nuk vini sahat?” Komentuesi zë ngushtë Ramën, ja si përgjigjet”

  1. BERISHA LARGOHU says:

    Per ate komentues kamikaz Berishian, perseri taxsat e juaj paguajne ujin e kryministrise mor hardall. Teikove kot per ate rrobinet qe qenka poshte diku tek kryeministria.

  2. Mihali says:

    Nuk ka mundesi , matsi I ujit te k/ministris perfshin te gjitha cezmat.Nuk ka cda cezme dhe mates.

  3. sapa says:

    Po ja u vu sahati kush i paguan paret Rama apo taksapaguesit e Rames?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *