FOTOT/ Dy holandeze 18 dhe 20 vjeçe nxjerrin virgjërinë në ankand

Dy studente holandeze janë bërë dy vajzat më të fundit që kanë vënë në ankand virgjërinë e tyre.

Lola, 18 vjeçe, dhe Monica, 20 vjeçe, kanë ofruar trupin e tyre në një uebsajt të famshëm eskortash “Cinderella Escorts”.

Ankandi për vajzat nis nga 20.000 euro dhe sipas uebsajtit ato kanë kaluar të gjitha testet mjekësore.

Të pyetura se për çfarë do t’i shpenzojnë paratë që do të marrin, vajzat janë përgjigjur se do të mbulojnë shpenzimet e universitetit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lola-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lola.jpg","attachment_id":"795253"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Monica-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Monica.jpg","attachment_id":"795252"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lola1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lola1.jpg","attachment_id":"795251"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Monica-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Monica-2.jpg","attachment_id":"795250"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lola-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Lola-3.jpg","attachment_id":"795249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Monica-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Monica-3.jpg","attachment_id":"795248"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *