VIDEO/ Dalin pamjet e rënda, trupi i 35 vjeçarit në flakë para parlamentit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Saimir Zalli kërkon të shohë fëmijët e tij, gjë që e ka të pamundur, pas divorcit me të shoqen.

Edhe gjykata i ka dhënë të drejtë, sipas prindërve të tij, por sërish 35 vjeçari nuk mund t’i marrë dy vajzat e tij nga shtëpia e bashkëshortes. Për këtë arsye i ka vënë flakën vetes para parlamentit.

Skena shokuese ka tronditur kalimtarët. Në videon më poshtë duket se 35 vjeçari është shtrirë në tokë nga dhimbjet dhe flakët sapo janë shuar.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *