VIDEO/ Dalin pamjet e rënda, trupi i 35 vjeçarit në flakë para parlamentit

Saimir Zalli kërkon të shohë fëmijët e tij, gjë që e ka të pamundur, pas divorcit me të shoqen.

Edhe gjykata i ka dhënë të drejtë, sipas prindërve të tij, por sërish 35 vjeçari nuk mund t’i marrë dy vajzat e tij nga shtëpia e bashkëshortes. Për këtë arsye i ka vënë flakën vetes para parlamentit.

Skena shokuese ka tronditur kalimtarët. Në videon më poshtë duket se 35 vjeçari është shtrirë në tokë nga dhimbjet dhe flakët sapo janë shuar.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *