FOTOT/ Modelja zhvishet nudo dhe tregon që nuk është shtatzënë

U tha se ajo është shtatzënë pasi barku i dukej i fryrë.

Por, ylli i Love Island, Jessica Shears iu kundërpërgjigj fansave, duke publikuar një foto ku shfaqet krejtësisht e zhveshur.

Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat, krejtësisht nudo, duke treguar trupin seksi dhe shkruan se nuk është shtatzënë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/463492A900000578-5070075-_I_m_not_pregnant_Love_Island_star_Jessica_Shears_hit_back_at_tr-a-18_1510320577729-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/463492A900000578-5070075-_I_m_not_pregnant_Love_Island_star_Jessica_Shears_hit_back_at_tr-a-18_1510320577729.jpg","attachment_id":"796602"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/462C4B4200000578-0-image-a-2_1510319887812-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/462C4B4200000578-0-image-a-2_1510319887812.jpg","attachment_id":"796601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/8503157-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/8503157.jpg","attachment_id":"796596"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4634A6D000000578-5070075-image-a-17_1510320569829-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4634A6D000000578-5070075-image-a-17_1510320569829.jpg","attachment_id":"796600"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/462C540200000578-0-image-a-3_1510320034430-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/462C540200000578-0-image-a-3_1510320034430.jpg","attachment_id":"796599"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/jessica-shears-at-tv-choice-awards-in-london-09-04-2017_1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/jessica-shears-at-tv-choice-awards-in-london-09-04-2017_1.jpg","attachment_id":"796598"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/41EF4AB400000578-4663942-image-a-42_1499157809667-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/41EF4AB400000578-4663942-image-a-42_1499157809667.jpg","attachment_id":"796597"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *