Kryeministri poston një foto nga rruga e Çermenikës, komentuesja: Nuk e keni çuar rrugën atje ku duhet… Rama: Do ta bëjmë edhe atë, por…

Kryeministri Edi Rama si çdo të dielë ka përshëndeturqë të gjithë ndjekësit e tij në Facebook duke publikuar një foto të një rruge në Librazhd të përfunduar nga kjo qeveri.

Teksa poston foton Rama thotë se për një çerekshekulli kjo rrugë ishte një shteg dhish.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë pamje të rrugës së Çermenikës në Librazhd, e cila për çerekshekulli ishte një shteg dhish, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan Rama.

Por një qytetare i kërkon kryeministrit një tjetër rrugë. Ajo shkruan se gjithë periferi janë socialiste dhe se votimet do të vijnë prapë. Rama i përgjigjet se edhe ajo rrugë do të bëhet.

Komentuesja: Nuk e keni çuar rrugën atje ku duhet në Lunik, më vjen keq se gjithë ajo periferi janë socialistë por votat do të vijnë prapë.

Edi Rama: Do ta bëjmë edhe atë Miranda po me radhë, me radhë👍

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Kryeministri poston një foto nga rruga e Çermenikës, komentuesja: Nuk e keni çuar rrugën atje ku duhet… Rama: Do ta bëjmë edhe atë, por…”

 1. like says:

  Aeroportin, aeroportin shiko me pare KM, se osh bo si ke rradha e qumshit.

  1. Baftjar te qafsha rrugen Baku. says:

   Leni aeroportin ti, voglush po kerkoi vetingun Kryeministrit te Faceboukut.Te tjerat rruge e aeroport ndertohen vete…Dhe kjo rruge e te tjera sndertohen me fushate dhe Lunikun kur te ofrohen zgjedhjet e rradhes…jeni popull naiv ose i trashe.

 2. true says:

  Bravo, aty ku ke vene dore veprat ngjajne tamem me ato perndimoret, e meritoni dhe nje kater vjecar tjeter pervec ketij. Karvani le te shkoje para pa cka se qente lehjne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *