VIDEO/ Rama: Kur bashkohen socialistët dhe demokratët bëjnë gjëra të mëdha

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social Facebook disa momente prej vizitës së tij në Klos.

Rama ka inspektuar punimet që janë duke u kryer në këtë qytet në kuadër të projektit “Rilindja Urbane”.

Krahas premtimeve, Rama nuk ka kursyer as batutat me qytetarë të shumtë duke i siguruar se harmonia mes palëve sjell progres.

“Nëse bashkëpunojnë demokratët dhe socialistët bëjnë gjëra të mëdha,” tha Rama.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Rama: Kur bashkohen socialistët dhe demokratët bëjnë gjëra të mëdha”

 1. Grand says:

  Rama, djali i mire i Shqiperise merkon te ndihmoj demokratet ndershem ( jo Lulon, as Salon, as bq patozin). Kuptojeni demokrate, flisni me dhjetoristet! Jane njelloj si ne vitin 90!
  Zoti ju bekofte edhe nu demokrate!
  Pranoni qe koha e Sales ka mbaruar(edhe e Lul mashtruesit). Afishoni personalitetin tuaj personal. Kerkojini Rames Maxhoritar te paster. Jo me lista kryetaresh. Beni fhe kerkoni ndershmeri. Nese e beni hato vota e ime per ju. ( Per Salen B. Jo, per Lul Vebialimucen Jo). Per ty demokrate i ndershem, PO!
  Lufto! Ma duhen Demokratet qe nuk shesin Shqiperine! Edhe kur ajo te nehet anetare e BE! Rama po e bene! Bashkojuni Rames si kundershtar te ndershem dhe shqiptar. Populli ka vote edhe per ju!

 2. mirel says:

  Kur bashkohen socialistet dhe demokratet…, i falin detin Greqise.
  Po demokratet kane te keqen qe e thone..ndersa socialistet kane frike ta permendin.

 3. sapa says:

  Sakte!Hajdutet me te medhenj te historise shqiptare i bashkon nje qellim sidomos kur ndodhen ne rrezik!

 4. sadna babul ka bidai says:

  SI DEMOKRAT SI SOCIALIST ,KUR BASHKOHEN VERTET BEHEN NJESH ,SE JANE FEMRA ,MASHKULL DEMOKRAT, E MASHKULL FEMER .SOCIALIST, SEPSE NUK I NDAN DOT PRANDAJ KOMUNIKIMI ESHTE I PERBASHKET . SI I THOTE QIMOTI DOREN NE KRAHE DHE GURIN NE TRAJSE PRANDAJ KANE DALE TORBAT PER NEPER , QYTET TE BEHEN SI NE FSHAT

 5. Daku says:

  Ashtu eshte…te bashkuar blow cocaine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *