FOTOT/ Demi Rose espozon format bombastike

Ajo shpesh herë përshendet 5.7 milion fansat e saj në Instagram me foto të ndyshme.

Dhe këtë herë modeja seksi ka publikur disa foto mjaft hot.

Bukuroshja ka treguar format e saj tepër seksi dhe e gjithë kjo ka qenë në funksion të një reklame për një firmë të njohur. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/LffXxqE-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/LffXxqE.jpg","attachment_id":"798708"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Demi-Rose-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Demi-Rose.jpg","attachment_id":"798709"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E3A3100000578-0-Sizzling_Demi_Rose_took_her_saucy_displays_a_step_further_as_she-a-3_1510736726959-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E3A3100000578-0-Sizzling_Demi_Rose_took_her_saucy_displays_a_step_further_as_she-a-3_1510736726959.jpg","attachment_id":"798716"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E3B3B00000578-0-image-a-6_1510737376996-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E3B3B00000578-0-image-a-6_1510737376996.jpg","attachment_id":"798715"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E75D000000578-5084471-Model_behaviour_Elsewhere_Demi_has_been_busy_with_her_flourishin-a-2_1510739608884-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E75D000000578-5084471-Model_behaviour_Elsewhere_Demi_has_been_busy_with_her_flourishin-a-2_1510739608884.jpg","attachment_id":"798714"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E758000000578-5084471-On_the_hunt_Despite_her_protests_to_remain_single_Tyga_s_rumoure-a-29_1510738337655-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E758000000578-5084471-On_the_hunt_Despite_her_protests_to_remain_single_Tyga_s_rumoure-a-29_1510738337655.jpg","attachment_id":"798713"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-11.jpg","attachment_id":"798711"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/PAY-KP_demi_rose_15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/PAY-KP_demi_rose_15.jpg","attachment_id":"798710"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E74BB00000578-5084471-image-a-26_1510738302929-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/465E74BB00000578-5084471-image-a-26_1510738302929.jpg","attachment_id":"798712"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *