Përçarja me Ben Blushin, flet për herë të parë Mimoza Hafizi: Jam shumë e lodhur dhe shumë e rënduar psikologjikisht, dua…

Partia LIBRA e Ben Blushit po shkon drejt shpërbërjes.

Numri dy i kësaj partie, Mimoza Hafizi, ka vendosur të largohet, pas përplasjeve me Blushin.

Në media sot u publikuan disa emaile, ku Blushi e quante hileqare Hafizin dhe i uronte pleqëri të mbarë.

Hafizi në një prononcim të shkurtër për mediat para se të hynte në auditorin e Universitetit, ka thënë se    gjithçka ka ndodhur, i ka krijuar asaj një stres të madh.

“Jam shumë e lodhur dhe shumë e rënduar psikologjikisht.

Në këto momonte kam nevojë për qetësi”, u shpreh Hafizi.

Ben Blushi raportohet se është përplasur me Hafizin për drejtimin e partisë, pasi kjo e fundit i kishte propozuar që partia të kishte dy kryetarë.

Kujtojmë që mori drejtimin e LIBRA-s pa zgjedhje dhe ka pasur përplasje edhe me nënkryetarin e partisë, që e braktisi patë para zgjedhjeve.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Përçarja me Ben Blushin, flet për herë të parë Mimoza Hafizi: Jam shumë e lodhur dhe shumë e rënduar psikologjikisht, dua…”

 1. DALLTON says:

  Parti koti vetem e vetm per te siguruar fitime nga shteti.

 2. Aleksander says:

  Mimoza eshte mire te rikthehet tek Ps sepse ka se ç’te ofroje.Ajo ne keto momente nuk po e kupton te miren e madhe qe po i ndodh,largimin nga paraziti miop e vanitoz blushi.Ky eshte shpetimi i saj nga gracka ku e kish futur veten duke besuar nje tip si blushi.Le ti sherbeje ky leksion qe mori profesoresha ,gabimet kete te mire kane,te mesojne.

 3. Plaku Mere says:

  Mimoza ka dava Janina. Kështu thuhejt dikur nga populli. Gabove që u largove nga foleja që ishe, sepse njeriu para se të filloj të marrë një drejtim duhet të matet 100,herë dhe të presë njëherë. Por ti u mate ndofta 100 herë, por preve dy herë. Kjo tregon se nuk ishte për ato punë. Ndofta ke menduar se ti e kishe nivelin që duhej prandaj të hyri vedi në qejf dhe pa dashje vertetove thënien e vjetër shkodrane. Besoj e ke të qartë pse po humbet me gjëra që nuk impërtyp dot. Miqësisht si këshillë për më tej.
  Plaku Mere

 4. LORA says:

  Ky eshte shpagimi me I lehte per Mimozen,,,,sepse I ktheu me mosmirenjohje krahet te majtes socialiste dhe vajti e u be njesh me blush-dalzotes-krenarist-nano-kurven.
  Mimoza nuk ra ne gracken e blush-karabushit,,,,,ajo si dhjakse u be me te per t’i ngrit nje gracke bastardesh vullnetit te shenjteruar te qytetarise se mirfillte shqiptare.Mori c’meritonte.

Lini një Përgjigje te Aleksander Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *