FOTOT/ Modelja e famshme tregon asetet

Tatuazhet e shumta dhe operacionet kirurgjike i kanë dhënë asaj më shumë vëmendje, që kur ka fituar famën në Ex On The Beach.

Dhe Jemma Lucy u përkujdes që të vinte të gjitha asetet në pah të mërkurën, teksa po shijonte një tjetër ditë nga pushimet në Lanzarote.

Ylli 29 vjeçar bëri që të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar, pasi u shfaq tejet seksi, duke ekspozuar hiret trupore, në një bikini ngjyrë gri. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4668CC3000000578-5089085-image-m-132_1510839011543-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4668CC3000000578-5089085-image-m-132_1510839011543.jpg","attachment_id":"799261"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4668CED000000578-5089085-image-a-131_1510838987780-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4668CED000000578-5089085-image-a-131_1510838987780.jpg","attachment_id":"799260"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4654FF4300000578-5080741-image-a-35_1510655996108-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4654FF4300000578-5080741-image-a-35_1510655996108-1.jpg","attachment_id":"799258"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/462AAB3500000578-5080741-image-m-32_1510655633920-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/462AAB3500000578-5080741-image-m-32_1510655633920-1.jpg","attachment_id":"799259"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-13.jpg","attachment_id":"799257"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-1-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-1-4.jpg","attachment_id":"799256"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/images-2-2.jpg","attachment_id":"799255"}]

1 komente në “FOTOT/ Modelja e famshme tregon asetet”

  1. vlonjati says:

    kjo eshte, thjeshte ……disa copa mishi te bashkuara

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *