FOTOT/ Njihuni me vajzën më të fortë në botë

Ajo quhet Demi Bagby dhe është 19 vjeçe. Ajo jeton në Californi, SHBA dhe çdo ditë i nënshtrohet një stërvitje shumë intensive për të pasur këtë trup.

Demi arrin deri atje sa të bëjë ushtrime të jashtëzakoshme, të cilat i poston çdo ditë në Instagram. Ajo është quajtur si adoleshentja më e fortë në botë.

Por pas stërvitjeve të saj dhe pasionit të saj për body building fshihet një sekret. Në vitin 2014 Demi pësoi një aksident të tmerrshëm.

Ajo rrëzohet dhe thyen shpinën pas një performance si nxitëse tifozësh.

Ajo qëndroi 3 muaj e paarlizuar dhe rrezikoi të mbetej e paralizuar. 19-vjecarja arriti të ngrihej sërish në këmbë falë forcës së saj dhe stërvitjeve të shuma që kryente.

Që prej asaj periudhe Demi nuk hoqi më dorë nga stërvitja.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A28100000578-5086497-image-a-65_1510777768436-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A28100000578-5086497-image-a-65_1510777768436.jpg","attachment_id":"799183"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1F900000578-5086497-image-a-74_1510777825057-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1F900000578-5086497-image-a-74_1510777825057.jpg","attachment_id":"799182"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A20100000578-5086497-image-m-73_1510777819922-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A20100000578-5086497-image-m-73_1510777819922.jpg","attachment_id":"799181"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27100000578-5086497-image-m-66_1510777774589-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27100000578-5086497-image-m-66_1510777774589.jpg","attachment_id":"799180"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1E500000578-5086497-image-a-75_1510777850826-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1E500000578-5086497-image-a-75_1510777850826.jpg","attachment_id":"799178"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1ED00000578-5086497-image-a-96_1510777991294-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1ED00000578-5086497-image-a-96_1510777991294.jpg","attachment_id":"799177"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1E900000578-5086497-image-m-95_1510777985534-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1E900000578-5086497-image-m-95_1510777985534.jpg","attachment_id":"799176"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1CD00000578-5086497-image-a-97_1510778052544-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A1CD00000578-5086497-image-a-97_1510778052544.jpg","attachment_id":"799175"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27D00000578-5086497-image-a-84_1510777929247-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27D00000578-5086497-image-a-84_1510777929247.jpg","attachment_id":"799174"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27900000578-5086497-image-a-85_1510777929467-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27900000578-5086497-image-a-85_1510777929467.jpg","attachment_id":"799173"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663D29600000578-5086497-Always_upside_down_Demi_has_done_handstands_while_walking_on_a_m-a-106_1510780646800-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663D29600000578-5086497-Always_upside_down_Demi_has_done_handstands_while_walking_on_a_m-a-106_1510780646800.jpg","attachment_id":"799172"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A29900000578-5086497-image-a-99_1510778063820-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A29900000578-5086497-image-a-99_1510778063820.jpg","attachment_id":"799171"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27500000578-5086497-Fun_in_the_sun_Unsurprisingly_the_athlete_can_even_do_a_perfect_-a-108_1510780646809-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4663A27500000578-5086497-Fun_in_the_sun_Unsurprisingly_the_athlete_can_even_do_a_perfect_-a-108_1510780646809.jpg","attachment_id":"799186"}]

1 komente në “FOTOT/ Njihuni me vajzën më të fortë në botë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *