LSI sulmon Braçen, Spahiu: Ke harruar varfërinë, je bërë për të ardh keq, ke ngec…

Deputeti i LSI-së Perparim Spahiu ka akuzar kolegun socialistit Erjon Braçe duke i thënë se është bërë për t’u ardhur keq.

Përmes një shenimi në Facebook, ai i shkruan se kreu i Komisionit Parlamentar të Ekonomisë vetëm ekonomi s’ka bërë në këtë vend.

Më tej ai i drejtohet Braçes duke i thënë se ka harruar varfërinë dhe minatorët.

Postimi i Spahiut

Ti Braçe, kryetar i komisionit të ekonomisë je bërë për të ardh keq. Ke ngec në mes socialistësh apo rilindasve…

Ke pesë vite që drejton komisionin më të rëndësishëm që vetëm ekonomi s’ka bërë në këtë vënd.

Katër vite u more me akciza pijesh energjike apo birrës vëndase….(bëre diçka në fakt, i kalove më shumë para bashkive të mëdha që drejtojnë Rilindas me taksën e makinave)

Ke harruar Minatorët, ke harruar varfërinë, madje e ke thelluar atë dhe e di pse, sepse të është mbyllur goja me fonde e tendera për zonën që je zgjedhur!

Nuk i kalon më shumë rent nga kromi bashkive më të varfëra, nuk fole kurrë për rrugën e Arbrit dhe e di cpo bën tani….

JE KUNDËR STATUSIT TË MINATORIT(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “LSI sulmon Braçen, Spahiu: Ke harruar varfërinë, je bërë për të ardh keq, ke ngec…”

 1. Artan says:

  Brace merret me AMF ore shok se aty kan cu injorantin drejtor qe te ndajn leket. Ci duhet ktij bishtukut ekonomia????

 2. Nona-Madona says:

  Po ky jevgu Spahiu osht kujtue ndonjeher per minatoret,se vet ai ka lindun dhe asht shkollu ne Bulqiz??
  Por mbasi u pasunu ne Bankat e Tiranes,ka ndertue nji Vil gjigande dhe pasuni marramense,duke vjedh mizorisht si drejtues Bankes,dhe mbasi u ba deputet ky kushrini i Ylli Manjanit me gjith fisin e tij i sharroi dhe shkatrroji pyjet e Dibres duke jua dhane dajave te tij pijaneca ,tash i ben karagjozllek Erjonit kjo Papja e LSI !!
  Ky punsoi gjith familjen e tij ne Tirane dhe e bani vllaun nji Drejtor Transporti,qe mezi mbaroi Univeristetin mbasi ngelete çdo vit.
  Morrtja qi sju shpela ju familje hajdutash.
  Kjo lloj race politikanesh osht e paftyr,osht e pabes.
  Ngrije zonin or Erjon mos lejo me te neperkem nji birbo i Monikes,qi kan vjedh e kan ne dore gjith administarten ne Peshkopaj ene n’ Bulqiz.
  Mos duro te te ofendoj nji KRYEHAJDUT DHE KRYEMASHTRUS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *