FOTOT/ Keni vendosur të martoheni? Ja disa ide për tortën e dasmës

Dita e martesës është mjaft e rëndëshime dhe ne kujdesemi për çdo detaj të saj.

Dhe një nga momentet më të shumëpritura të dasmës është prerja e tortës.

Duart e çiftit do të presin fetën e parë që do i ofrohet dhëndrit. Skenografia është e njëjtë por ajo që ndryshon është pamja e tortës së dasmës, e cila admirohet njësoj si fustani i nuses.

Kështu që duhet kombinuar me stilin dhe dekorin e festës.

Më poshtë do të shikoni disa torta dashmë që jo vetëm të shijshme, por janë edhe mjaft të bukura për tu parë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort1sgdng-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort1sgdng.jpg","attachment_id":"800826"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort.jpg","attachment_id":"800825"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort1.jpg","attachment_id":"800824"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort2.jpg","attachment_id":"800823"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort3.jpg","attachment_id":"800822"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort4.jpg","attachment_id":"800821"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort9.jpg","attachment_id":"800820"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort8.jpg","attachment_id":"800819"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort6.jpg","attachment_id":"800818"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort5.jpg","attachment_id":"800817"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/tort10.jpg","attachment_id":"800816"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *