FOTOT/ Motrat Kardashian tregojnë sekretin e trupit të tyre seksi

37 vjeçarja Kim Kardashian është e njohur për fizikun e sasj perfekt por askush nuk e di sakrificën e saj për të pasur një pamje elegante.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ajo tregon pjatën e saj sekrete që e ndihmon të ruajë linjat.

Mësohet se proteinat dhe yndyrnat formojnë pjesën më të madhe të menusë ku përfshi këtu dhe drithërat, fasulet, dhe bishtajoret. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rs_600x600-170428093132-rs_600x600-131220074831-600.Kim-Kardashian-White-Bikini-Beach-Body-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/rs_600x600-170428093132-rs_600x600-131220074831-600.Kim-Kardashian-White-Bikini-Beach-Body.jpg","attachment_id":"715747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/04\/kim-kardashian-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/04\/kim-kardashian.jpg","attachment_id":"360319"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/05\/kim-kardashian-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/05\/kim-kardashian.jpg","attachment_id":"370188"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/kim-kardashian-halloween-puff_302x322-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/kim-kardashian-halloween-puff_302x322.jpg","attachment_id":"790729"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Kim-Kardashian333_302-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Kim-Kardashian333_302.jpg","attachment_id":"675097"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2014\/06\/kim-kardashian-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2014\/06\/kim-kardashian.jpg","attachment_id":"284471"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1431811015_kourtney-kardashian-z-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/10\/1431811015_kourtney-kardashian-z.jpg","attachment_id":"784662"}]

2 komente në “FOTOT/ Motrat Kardashian tregojnë sekretin e trupit të tyre seksi”

  1. Karderri says:

    Na hapet barkun

  2. DinPaku says:

    Keni harruar elementin me te rendesishem te menuse, bisturine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *