Krizë në LIBRA-n e Blushit, pas Hazifit “firojnë” anëtarët më besnikë

Mesa duket skandalet dhe problemet për partinë e Blushit, LIBRA nuk kanë të mbaruar.

Së fundmi pas skandalit ku në mbledhjen e kësaj partia plasi grushi dhe u desh ndërhyrja e policisë për të shuar sherrin, anëtarët e LIBRA-s po largohen nga kjo parti.

LIBRA e Blushit ka njoftuar çregjistrimin e tre anëtarëve të saj.

“Njoftim për çrregjistrim nga LIBRA

Duam te njoftojme gjithe antarësinë se gjatë mbledhjes së fundit u vendos që të crregjistrohen nga LIBRA tre ish antarë të saj

.Këta janë Neritan Seferkolli,i cili disa ditë para zgjedhjeve parlamentare bëri thirrje publike për votimin e një partie tjetër.

Adriana Kalaja,e cila ka paditur LIBRA në gjykatë duke kërkuar ngrirjen e të gjitha llogarive të saj.

Aida Nico Hoxholli për shkak se ka është larguar nga LIBRA me vullnet të lirë”, shkruhet në faqen zyrtare të LIBRA-s.(TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/libra-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/libra.png","attachment_id":"800785"}]

1 komente në “Krizë në LIBRA-n e Blushit, pas Hazifit “firojnë” anëtarët më besnikë”

  1. Andi says:

    Çmereni me Blushin.!
    Tërë kohën ,si Amebë ,pa formë ka qenë.
    😤😂😤😂😤😂😤😂😀👎👎👎👎👎👎

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *