FOTOT/ Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet tepër “hot”

Ajo është e njohur për format e saj seksi trupore, të cilat i ekspozon në rrjete sociale.

Dhe Demi Rose tregoi më shumë se që duhet të hënën mbrëma, teksa mori pjesë në një event në House of CB Christmas.

E veshur me një fustan ngjyrë ari 22 vjeçarja nuk i la vend imagjinatës.

Demi  ekspozoi gjoksin bombastik dhe këmbët seksi me të cilat mori gjithë vëmendjen. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DECAA00000578-0-image-a-223_1511226283672-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DECAA00000578-0-image-a-223_1511226283672.jpg","attachment_id":"801229"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DEC9E00000578-0-image-a-231_1511226770851-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DEC9E00000578-0-image-a-231_1511226770851.jpg","attachment_id":"801228"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DECC000000578-0-image-a-230_1511226764931-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DECC000000578-0-image-a-230_1511226764931.jpg","attachment_id":"801227"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDECC00000578-5102337-image-m-247_1511226902426-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDECC00000578-5102337-image-m-247_1511226902426.jpg","attachment_id":"801226"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEBA00000578-5102337-image-m-248_1511226924881-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEBA00000578-5102337-image-m-248_1511226924881.jpg","attachment_id":"801225"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEBE00000578-5102337-Setting_pulses_racing_Demi_certainly_put_on_eye_popping_display_-a-1_1511257432186-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEBE00000578-5102337-Setting_pulses_racing_Demi_certainly_put_on_eye_popping_display_-a-1_1511257432186.jpg","attachment_id":"801224"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEAA00000578-5102337-Leggy_lady_Cinching_in_at_her_slim_middle_the_dress_bronze_skirt-m-252_1511227011496-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEAA00000578-5102337-Leggy_lady_Cinching_in_at_her_slim_middle_the_dress_bronze_skirt-m-252_1511227011496.jpg","attachment_id":"801223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDE6900000578-5102337-image-m-260_1511227052631-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDE6900000578-5102337-image-m-260_1511227052631.jpg","attachment_id":"801222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DE07500000578-5102337-image-a-264_1511227088728-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DE07500000578-5102337-image-a-264_1511227088728.jpg","attachment_id":"801221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEAE00000578-5102337-image-a-265_1511227124651-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEAE00000578-5102337-image-a-265_1511227124651.jpg","attachment_id":"801220"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEA600000578-5102337-image-a-266_1511227162678-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/468DDEA600000578-5102337-image-a-266_1511227162678.jpg","attachment_id":"801219"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *