VIDEO/ Vajza e Barack Obama kapet “mat” me djalin misterioz

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Vajza e ish presidentit të SHBA Barack Obama, Maila mesa duket po kalon momente mjaft të këndshme në Havard.

Ajo  është kapur mat duke u puthur me një djalë gjatë një ndeshje vjetore midis Harvard dhe Yale.

19-vjeçarja është fimuar duke shkëmbyer disa puthje pasionante me një djalë “misterioz”. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *