FOTOT/ Emily Ratajkowski tregon… të pasmet

Modelja seksi Emily Ratajkowski shpesh herë provokon s fansat e saj me foto hot në rrjetet sociale.

Dhe këtë herë ylli 26-vjeçar ka ngritur temperaturat duke postuar në Instagram foto ku shfaq të pasmet e saj perfekte.

Teksa qëndronte në ballkon dhe më një peshqir në kokë ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4692D42D00000578-5104697-image-m-51_1511284913190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4692D42D00000578-5104697-image-m-51_1511284913190.jpg","attachment_id":"802030"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4692D42700000578-5104697-Drying_off_The_5foot7_model_who_attended_UCLA_for_a_year_appeare-a-23_1511287684539-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4692D42700000578-5104697-Drying_off_The_5foot7_model_who_attended_UCLA_for_a_year_appeare-a-23_1511287684539.jpg","attachment_id":"802029"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46932C6D00000578-5104697-image-a-53_1511285451323-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/46932C6D00000578-5104697-image-a-53_1511285451323.jpg","attachment_id":"802028"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/467D75D200000578-5104697-Inspired_The_model_explained_how_she_got_the_inspiration_for_her-a-1_1511291542250-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/467D75D200000578-5104697-Inspired_The_model_explained_how_she_got_the_inspiration_for_her-a-1_1511291542250.jpg","attachment_id":"802027"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/466C2A5B00000578-0-image-a-50_1510864832628-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/466C2A5B00000578-0-image-a-50_1510864832628-1.jpg","attachment_id":"802025"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/466C2A5000000578-0-image-a-51_1510865284246-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/466C2A5000000578-0-image-a-51_1510865284246-1.jpg","attachment_id":"802024"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4693464200000578-5104697-No_tan_lines_The_body_positive_star_made_her_mark_while_strippin-m-63_1511287206174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4693464200000578-5104697-No_tan_lines_The_body_positive_star_made_her_mark_while_strippin-m-63_1511287206174.jpg","attachment_id":"802026"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *