FOTOT/ “Më e mirë e ëma se e bija”

Shpesh ngatërrohen se mund të jenë motra, po janë nënë e bijë.

Dhe modelja Cindy Crawford e thekson më shumë këtë duke postuar një foto të Kaia në gjimnaz, përkrah të sajës në atë moshë.

Duket se modelja, legjendë e modës ndihet krenare për ngjashmërinë e madhe mes saj dhe 16-vjeçares, e cila gjithashtu i ka hyrë rrugës së modës.

Në përshkrimin e fotos, 51-vjeçarja, e cila ka ndjekur gjimnazin në Illinois, në 1984 shkruan: “ Foto e shkollës, tani dhe atëherë”. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E26900000578-5105977-image-m-13_1511309632952-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E26900000578-5105977-image-m-13_1511309632952.jpg","attachment_id":"802018"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/469449E500000578-5105977-image-a-33_1511310042451-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/469449E500000578-5105977-image-a-33_1511310042451.jpg","attachment_id":"802017"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E27900000578-5105977-image-m-34_1511314726185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E27900000578-5105977-image-m-34_1511314726185.jpg","attachment_id":"802016"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E28600000578-5105977-image-a-22_1511309818510-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E28600000578-5105977-image-a-22_1511309818510.jpg","attachment_id":"802015"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E29900000578-5105977-image-m-21_1511309802594-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E29900000578-5105977-image-m-21_1511309802594.jpg","attachment_id":"802014"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E2B500000578-5105977-image-m-24_1511309868143-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E2B500000578-5105977-image-m-24_1511309868143.jpg","attachment_id":"802013"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E2A900000578-5105977-image-m-25_1511309885979-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696E2A900000578-5105977-image-m-25_1511309885979.jpg","attachment_id":"802012"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/469449E500000578-5105977-image-m-15_1511309676296-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/469449E500000578-5105977-image-m-15_1511309676296.jpg","attachment_id":"802020"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696EB6C00000578-5105977-image-a-14_1511309663734-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/4696EB6C00000578-5105977-image-a-14_1511309663734.jpg","attachment_id":"802019"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *