FOTOT/ Një fanse e “zjarrtë” nga Ukraina për Messin

Fansat e yllit argjentinas në të gjithë botën janë me miliona, por Angelina është një fanse speciale.

Bukuroshja ukrainase është një mbështetëse e zjarrtë e futbollistit të Barcelonës dhe këtë e ka treguar edhe së fundmi duke pozuar me bluzën e Messit.

Sigurisht, modelja nuk mund të mos ekspozonte edhe hiret e saj.

Angelina Petrova është një nga femrat më të bukura në Ukrainë dhe sigurisht që tashmë ajo bën pjesën në fanset speciale të yllit argjentinas. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r71511355572-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r71511355572.jpg","attachment_id":"801995"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r331511355580-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r331511355580.jpg","attachment_id":"801994"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r11511355561-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r11511355561.jpg","attachment_id":"801993"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r21511355563-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r21511355563.jpg","attachment_id":"801992"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r41511355565-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r41511355565.jpg","attachment_id":"801991"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r51511355567-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r51511355567.jpg","attachment_id":"801990"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r61511355570-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r61511355570.jpg","attachment_id":"801989"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r81511355574-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r81511355574.jpg","attachment_id":"801988"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r91511355576-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/r91511355576.jpg","attachment_id":"801987"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *