Sherri me Braçen, reagon Shehaj: I thashë je një hiç

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka reaguar për herë të parë pas sherrit me Erjon Braçen në Komisionin e Ekonomisë.

Përmes një statusi në Facebook, Shehaj tregon se si nisi sherri me kryetarin e këtij Komisioni, ku deputeti i PD u nis për të goditur Braçen.

Është dashur ndërhyrja e gardës që sherri midis tyre të mos përfundojë në përplasje fizike.

Statusi i plotë i Shehajt:

Kërkova fjalën në Komisionin e Ekonomisë dhe u mohua për të disatën nga kryetari i saj. I thashë atij se s’mund të ndërpresë fjalën e opozitës.

Pasi u mohua dhe pas fyerjeve të papranueshme, iu kheva duke i thenë se “je një hiç që ke 27 vjet që jeton në kurriz të njerëzve dhe vazhdon t’u marrësh shpirtin.

Nuk ke punuar asnjë ditë në jetën tënde. Të të vijë turp, i pangopur”. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Sherri me Braçen, reagon Shehaj: I thashë je një hiç”

 1. Genti35 says:

  O idiot me zile. Erjonit ti lash breket or koqe. Erjoni nqs eshte nje hic, te pakten ka 27 vjet qe merret me politike, po ti o mut qe ke ardhur nga hici e po kendon si gjel deti. Sa i shemtuar qe je si ne fytyre dhe ne logjike.
  Mjere Partia e Dhjere (PD) qe te mban ty.

 2. Ollga Toronto says:

  Si nuk doli nje berishist qe te sillet normal,qe te gjithe bejne te fortin si shefi i tyre,dhe ky fare Shehaj nuk beri perjashtim.

 3. BERISHA LARGOHU says:

  Pse ky llum i PD-se nuk tregon te verteten se si eshte milioner ky zagar? Si ka mundesi qe te tjeret nuk kan mundesi te behen milionera me punet e ndershme? Te shesesh pordh duke than i thaq dhe me tha nuk shkon. Kemi te bejme me nje opozite kriminale.

 4. Zigur Qarri says:

  “u nis për të goditur Braçen”?!(Ndoka dhe Ndreu u filmuan kur goditen Strazimirin,dhe ju e mohuat).
  Ku e pate ju?E kuptoj,e moret me mend.
  Eshte e qarte,komunisti Braçe ka provokuar duke shfrytezuar pozicionin qe ka.
  Kjo nuk e nderon Partine si edhe ate vete,dhe sidomos ajo pergjigja vulgare qe
  i dha Z.Shehaj,”mos m’ça karin!

 5. LORA says:

  Ky buburreci a.shehaj eshte hudh ne sulm me fitu kredencialet shqup-se,ato te strazos me patllake.
  Ka hak,se mungon Armando Prenga,,,, t’ia bente si strazos me rrip,ne banjot e Kuvendit.Vetem kjo eshte gjuha qe u vjen hakut gangsterucave shqup-sa,,,ata nuk duan te njohin gjuhe tjeter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *