VIDEO/ Këshilltarët e PD: Parti Enver…, Veliaj: Për budallëqe jeni të parët kurdoherë, a jeni gati për ndonjë punë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mbledhja e sotme në këshillin Bashkiak të Tiranës është shoqëruar me debate mes përfaqësueve të opozitës dhe kryetarit Erjon Veliaj.

Teksa kreu i Bashkisë së Tiranës thoshte se këtë vit ishte marë nota 9.9 për transparencë, në mesin e duartrokitjeve nga ana e këshilltarëve të Partisë Socialiste, janë dëgjuar edhe thirrjet “Parti Enver, jemi gati kurdoherë” nga këshilltarët e PD.

“Për budallallëqe e di unë që jeni gati kurdoherë, po puna është a jeni gati për ndonjë punë..” iu përgjigj Veliaj. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *